LH

 • NIEZADOWOLONY Z OBECNEGO HOSTINGU?

 • Z NAMI MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE

Dlaczego my?

 • Bezkonkurencyjna wydajność

  Dyski SSD w standardzie. Zapewniają znacznie większe transfery oraz mniejsze czasy dostępu niż dyski talerzowe. Jest to niezwykle istotne przy serwisach opartych o bazy danych MySQL.

  Najnowsze procesory Intel XEON E5 V3. Najnowsza edycja niezwykle wydajnych procesorów sprawia, że dane przetwarzane są błyskawicznie przez skrypty PHP.

 • Zoptymalizowany pod Wordpress

  Zwycięzca testu wydajności Wordpress w rankingu Sprawnymarketing.pl. Pobiliśmy wszystkich konkurentów (m.in. home.pl, nazwa.pl) w każdym teście wydajnościowym.

  Pełna kompatybilność z zaleceniami Wordpress: zapewniamy najnowsze i stabilne wersje MySQL oraz interpretera PHP. Możesz mieć pewność, że wszystkie funkcje Twojego Wordpressa będą działać poprawnie.

 • Wielokrotny backup

  Codzienne kopie zapasowe zawartości FTP oraz baz danych MySQL. Dla Twojego bezpieczeństwa przechowujemy je aż 14 dni.

  W standardzie dostęp do archiwum backupów przez FTP. Możesz samodzielnie pobrać zrzut Twojego serwera z każdego dnia z ostatnich 2 tygodni!

 • Bezstresowa migracja i pomoc techniczna

  Obawiasz się migracji? Śpij spokojnie – nasi technicy bezpłatnie przeniosą strony i pocztę email bez przerw w działaniu.

  Nasi technicy czekają na Twoje zapytania i zgoszenia, entuzjazmem rozwiążą Twoje problemy. Można się z nami kontaktować przez chat, telefon, email oraz formularz.

Co mówią o nas klienci?

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE

Zamknij

 • LH.pl zapewnia dla naszej firmy zaawansowane rozwiązania w zakresie web hostingu, utrzymywania kilkuset skrzynek e-mail oraz cloud serverów z dostępnością bliską 99.99%. Dzięki doskonałej stabilności usług i wysokiej jakości obsługi klienta, jesteśmy zadowoleni ze świadczonych nam usług. Polecamy LH.pl jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę.

  Goclever Sp. z o.o.

 • Powierzyliśmy LH.pl hosting naszego rozbudowanego, wielojęzycznego serwisu internetowego www.wajnert.pl. Korzystanie z usługi Cloud Server utwierdza nas w przekonaniu, że był to trafny wybór. Priorytetem jest dla nas nieprzerwalne, szybkie działanie strony oraz kompleksowa administracja serwerem.

  Anna Szyncowicz, NTS WAJNERT

 • Obsługę naszych domen oraz hostingu powierzyliśmy LH.PL w 2012 roku i nie żałujemy decyzji. Korzystaliśmy wcześniej z usług różnych operatorów i muszę przyznać, że jak dotąd nigdzie nie spotkaliśmy się z równie sprawną obsługą. Najbardziej cenimy sobie niezawodność, szybkość serwerów i bardzo rzetelną pomoc techniczną. Przy każdej okazji rekomendujemy LH.pl naszym klientom i partnerom biznesowym.

  Marcin Staszak - Operations Director

 • Doświadczenie podpowiada mi by stawiać tylko na sprawdzone i pewne rozwiązania. Tak w sporcie, jak i w biznesie. Niezawodne serwery to podstawowy wymóg w przypadku działania urządzeń i aplikacji ZOOM.ME. LH.PL dostarcza nam usługi hostingowe nieprzerwanie od 2014 roku, bez żadnych awarii, przerw w działaniu czy kłopotów w kontakcie.

  Mateusz Kusznierewicz

 • Obsługę serwerową e-commerce, przy wdrożeniach Magento, dla naszych klientów powierzamy firmie LH.pl. Stawiamy na najwyższą jakość i firma LH.pl spełnia nasze oczekiwania, a nasza wspólpraca układa się bardzo dobrze.

  Tomasz Grzemski, MACOPEDIA CEO