AI czy copywriter – kto lepiej działa na SEO?

Sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza w obszar tworzenia treści, jednak czy AI może być bardziej efektywna w pozycjonowaniu stron internetowych niż tradycyjny copywriter? Ile kosztuje generowanie contentu za pomocą AI, a ile przez żywego człowieka? Zapytaj o to eksperta!

27 listopada 2023 r. o 13:00

Jesteś gotowy odkryć przyszłość pozycjonowania stron internetowych? Zapraszamy na webinar “AI czy Copywriter – kto lepiej działa na SEO?”, który odbędzie się 29.11 o godzinie 13:00. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki efektywnego SEO w erze sztucznej inteligencji i kreatywnego copywritingu.

Załoga, która poprowadzi webinar

Aneta Rutkowska

Aneta Rutkowska

Prowadząca

Lubi gdy wszystko działa, a najlepiej jeżeli działa szybko. W szczególności strony internetowe. Pomaga użytkownikom WordPressa zrozumieć go lepiej. Gdyby fizycy mieli taką umiejętność wyjaśniania skomplikowanych rzeczy, wszyscy rozumielibyśmy fizykę kwantową. Na co dzień koordynuje różne procesy w najlepszej firmie hostingowej w Polsce – LH.pl.

Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski

Gość specjalny

Krzysztof to doświadczony programista i entuzjasta technicznego SEO, który z pasją łączy swoje umiejętności techniczne z marketingiem cyfrowym. Od wielu lat związany ze środowiskiem Open Source i społecznością WordPress. Automatyzacją i AI zajmował się nim było to modne. W pracy wdraża i udoskonala techniki generacji, analizy i manipulacji tekstu oraz grafik.

Plan lotu, czyli zobacz, o czym dokładnie porozmawiamy!

Podczas spotkania nie będziemy wyjaśniać, czym jest SEO i AI, od razu przejdziemy do konkretów!

  • Sztuczna inteligencja w SEO – jakie daje możliwości i do czego można ją wykorzystać?
  • Przykłady wykorzystania AI w generowaniu treści SEO
  • Jakich narzędzi AI używa Krzysiek Radzikowski?
  • Jakie są ograniczeni AI w kontekście pozycjonowania stron WWW? Czego AI jeszcze nie potrafi, a czego nigdy nie będzie potrafić?
  • Rola i znaczenie copywritera w 2024 roku
  • Porównanie kosztu pracy copywritera i narzędzi AI w tworzeniu contentu pod pozycjonowanie

Dlaczego warto wziąć udział?

Ten webinar jest idealny dla specjalistów SEO, copywriterów, marketerów cyfrowych, właścicieli firm, blogerów oraz każdego, kto chce zrozumieć, jak najlepiej wykorzystać potencjał AI i ludzkich talentów do wypozycjonowania swojej strony internetowej. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem tradycyjnych metod, czy nowoczesnych technologii, dostarczymy Ci cennych wskazówek i nowych perspektyw.

Czego dowiesz się z naszego webinaru?

Narzędzia AI do SEO

Poznasz przydatne narzędzia do wykorzystania w pozycjonowaniu strony WWW.

Koszty pozycjonowania

Dowiesz się ile kosztuje generowanie contentu przez AI, a ile przez copywritera.

Możliwości i ograniczenia AI

Zastanowimy się nad tym, co AI już potrafi, a w czym nigdy nie będzie dobra.

Jak nas oceniają widzowie poprzednich webinarow?

Dziękuję za wyjaśnienie wielu kwestii i dużą dawkę merytorycznej wiedzy. Dopiero Wasze wyzwanie poukładało mi w głowie i teraz wiem w ogóle od jakiej strony zacząć budować stronę. Dobra robota!

Angelika

Angelika

Dziękuję za konkretną dawkę wiedzy. Solidny webinar i do tego świetnie poprowadzony. 🙂

Marcin

Marcin

Ja byłem na wszystkich i zdecydowanie polecam! Nie tylko jeśli chodzi o SEO, ale też WordPressa bo webinary są świetne i czas leci mega szybko. Nie spodziewałem się, że dowiem się tylu nowych rzeczy.

Michał

Michał

Wiesz już, co trzeba teraz zrobić?

Dołącz do nas na żywo lub sprawdź nagrania z webinaru, skorzystaj z unikatowej okazji i uzyskaj odpowiedź od ekspertów – praktyków.