Dołącz do Programu Partnerskiego. Twoje polecenie jest w cenie, a lojalność procentuje.

  • Proste i przejrzyste zasady 
  • Zarabiaj nie tylko na poleceniach, ale też na odnowieniach usług
  • Zgromadzone środki wypłać lub opłać nimi swoje usługi w LH.pl
  • Dołącz do programu przy minimum formalności: zarejestruj się w panelu: panel.lh.pl i zaakceptuj regulamin 
Skontaktuj się z nami Jak polecać?

Najlepszy hosting pod WordPressa w testach wydajności CHIP.pl

Wybór nr 1 pod WordPressa według SprawnyMarketing.pl

Wysokie prowizje dla Ciebie i korzyści dla Twoich klientów:

Hosting: 30% - najwyższa prowizja na rynku

Za polecenie każdej nowej usługi hostingowej otrzymasz od nas 30% prowizji.

Polecaj nas aktywnie, a Twoja prowizja za odnowienie hostingu wzrośnie również do 30%.

Domena, Cloud Server, Certyfikat SSL: 10%

Za każdą poleconą domenę, a także Cloud Server i certyfikat SSL otrzymasz od nas 10% prowizji. Przy odnowieniu usługi kwota prowizji również wyniesie 10%.

20% rabatu na hosting w LH.pl dla Twoich klientów

W panelu partnera znajdziesz kod rabatowy, obniżający cenę hostingu o 20%. Kod ten możesz przekazać dowolnej liczbie osób.

Przychód pasywny dla Ciebie lub Twojej firmy

Polecaj nas aktywnie i wygeneruj przychód pasywny. Prowizję będziesz otrzymywać tak długo, jak długo odnawiane będą polecone przez Ciebie usługi.

Brzmi dobrze? Napisz do nas!

Skorzystaj z oferty i zostań z nami na dłużej.
Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy elastyczni i dopasujemy propozycję do Twoich potrzeb.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przekazanie informacji na temat oferty LH.pl na podany adres e-mail i numer telefonu.
Administratorem Twoich danych osobowych jest LH.pl Sp. z o.o. Polityka prywatności.

Polecaj nas tak, jak Ci wygodnie:

Link polecający

W panelu partnera znajdziesz reflink, który możesz umieścić na swojej stronie lub przekazać osobie poleconej.

Kod rabatowy

Podaruj poleconej osobie kod promocyjny, który obniży cenę hostingu o 20% i jednocześnie przypisze polecenie do Twojego konta.

Login polecającego

Przekaż polecanej osobie swój identyfikator klienta w panelu LH.pl. Login należy wpisać w pole "Konto polecające" podczas składania zamówienia.

Zarejestruj się, polecaj i zacznij zarabiać!

Aby zacząć, wystarczy się zarejestrować, zaakceptować regulamin, a następnie skorzystać z narzędzi polecania w zakładce PP w panelu klienta.

Zacznij polecać!

Opinie naszych Partnerów

Współpracujemy z LH.pl od prawie 3 lat, nasza współpraca odbywa się wzorowo. Zespol LH.pl cechuje duża doza wyrozumiałości, cierpliwości a także wysoki profesjonalizm w swoim działaniu. Dzięki partnerskiej współpracy z firmą LH.pl wspólnie rozwijamy bardzo ciekawy kawałek biznesu oparty na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Polecamy firmę LH.pl z czystym sumieniem. :-)

Współpracuję od kilku lat z LH.pl i jestem zachwycona ich jakością, supportem, profesjonalizmem, a także przystępnymi cenami. Pracownicy LH.pl błyskawicznie pomagają uporać się z wszelkimi problemami, a także doradzają w mojej grupie wsparcia na FB Jesteśmy Interaktywne. Nie bez powodu polecam Interaktywnym LH.pl w swojej książce Bądź Online oraz moich kursach WordPress i WooCommerce.

Od samego początku kilkuletniej współpracy z LH.pl byliśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i szybkości działania supportu. Nieliczne problemy były rozwiązywane natychmiast, niezależnie od pory dnia i nocy. Aktualnie nasza współpraca jest coraz bliższa - LH.pl obsługuje witryny wszystkich Klientów Zakoduje. Dzięki temu możemy skupić się na rozwoju własnych projektów i stałym podnoszeniu jakości świadczonych przez Zakoduje usług opieki nad WordPressami naszych Klientów. Wiemy, że za marką LH.pl stoją ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, ale też z naturalnym luzem i radością.

Aby polecać kogoś innym to ten ktoś musi na to mocno zasłużyć. My każdemu nowemu klientowi polecamy hosting LH.pl dedykowany dla PrestaShop bo wiemy że będziemy mieli spokój . A spokój jest bezcenny. Polecamy LH.pl z czystym sumieniem bo to naprawdę dobra i fajna firma.

Zespół PrestaGuru.pl

Zawsze dostępny, bezpieczny i wydajny hosting to podstawa. Wybór serwera ma ogromny wpływ nie tylko na prawidłowe pozycjonowanie stron internetowych, ale również na doświadczenia użytkowników, którzy z tych stron na co dzień korzystają. Bez stabilnego hostingu nie ma szans na pozytywny User Experience. Właśnie dlatego swoim klientom polecamy usługi LH.pl. Ich profesjonalne podejście czyni z nich zaufanego i sprawdzonego partnera.

Jako twórca stron, blogów i sklepów internetowych, wszystkie usługi dla moich Klientów wybieram z oferty firmy LH.pl. Niezawodne, wydajne, szybkie serwery, błyskawiczna pomoc techniczna - i co bardzo ważne - rozsądne ceny w porównaniu do konkurencji. W 100% polecam!

Jako Partner oraz Web Developer nie znam drugiej tak mocno rozwiniętej firmy pod względem używanej technologii, niezawodności, szybkości oraz stabilnego działania usług. Współpraca z LH.pl oznacza że oferujemy swoim klientom wysokowydajne oraz niezrównane rozwiązania. Działanie usług oraz pomoc techniczna jest nieoceniona i jakże profesjonalna. Każdemu klientowi proponujemy duży wachlarz usług które oferuje LH.pl. Dlaczego ? Ponieważ jesteśmy przekonani że się nie zawiodą. Współpraca z firmą LH.pl to czysta przyjemność oraz gwarancja stabilności działania :)

Współpracuje z firmą LH.pl odkąd pamiętam. Nasza współpraca układa się tak samo jak dokładnie 8 lat temu, gdy zakładałem swój pierwszy serwer. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam LH każdemu klientowi, który szuka faktycznie usługodawcy z pasji. Support to największa ich zaleta. Natychmiastowa pomoc, bez lania wody. Kompetentni ludzie na swoich miejscach. Serwery w LH.pl są mega wydajne, dyski SSD NVME na warstwie aplikacji jak i bazodanowej wyciągają maksymalne obroty. Świetne rozwiązanie Data Center po dwóch stronach Wisły, przez co nigdy nie było problemu z niedostępnościom usług. Naprawdę polecam!

Nasze usługi polecają