Dołącz do Programu Partnerskiego. Twoje polecenie jest w cenie, a lojalność procentuje.

  • Proste i przejrzyste zasady 
  • Zarabiaj nie tylko na poleceniach, ale też na odnowieniach usług
  • Zgromadzone środki wypłać lub opłać nimi swoje usługi w LH.pl
  • Dołącz do programu przy minimum formalności: zarejestruj się w panelu: panel.lh.pl i zaakceptuj regulamin 
Skontaktuj się z nami Jak polecać?

Najlepszy hosting pod WordPressa w testach wydajności CHIP.pl

Wybór nr 1 pod WordPressa według SprawnyMarketing.pl

Wysokie prowizje dla Ciebie i korzyści dla Twoich klientów:

Hosting: uczciwe zasady naliczania prowizji

Za polecenie pakietu hostingowego otrzymasz od nas do 30 zł prowizji. Gdy polecony odnowi swój hosting, przekażemy Ci aż do 120 zł! Prowizję otrzymasz za każdym razem, gdy hosting zostanie przedłużony.

Nie ograniczamy liczby naliczeń prowizji — jeśli Twoje konto partnerskie jest aktywne, zarabiasz tak długo, jak długo polecony przez Ciebie Klient z nami zostaje.

Domena, Cloud Server, Certyfikat SSL: 10%

Za każdą poleconą domenę, a także Cloud Server i certyfikat SSL otrzymasz od nas 10% prowizji. Przy odnowieniu usługi kwota prowizji również wyniesie 10%.

Polecając nasze Cloud Servery możesz zyskać nawet kilkaset zł miesięcznie! Prowizja za domeny oraz certyfikaty SSL często stanowi dla naszych Partnerów świetne uzupełnienie prowizji za usługi hostingowe.

20% rabatu na hosting w LH.pl dla Twoich klientów

W panelu partnera znajdziesz kod rabatowy, obniżający cenę hostingu o 20%. Kod ten możesz przekazać dowolnej liczbie osób i jest bezterminowy.

Dołącz do programu partnerskiego i uzyskaj swój własny unikatowy kod rabatowy do LH.pl. Potrzebujesz spersonalizowanego kodu rabatowego na hosting? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, by go uzyskać.

Zastanawiasz się, jak zarobić dodatkowe pieniądze?

Wygeneruj przychód pasywny dla Ciebie lub Twojej firmy! Co trzeba zrobić, by zarobić 500 zł w programie partnerskim LH.pl?

Wystarczy, że poleceni przez Ciebie klienci:

  • odnowią 5 pakietów hostingu KIWI
  • odnowią 5 domen .pl
  • skorzystają z Twojego kodu rabatowego na hosting w LH.pl i zamówią 3 pakiety MANGO

To niewiele, prawda? Wielu naszych Partnerów realizuje ten plan co miesiąc. Dołącz do nich!

Brzmi dobrze? Napisz do nas!

Skorzystaj z oferty i zostań z nami na dłużej.
Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy elastyczni i dopasujemy propozycję do Twoich potrzeb.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przekazanie informacji na temat oferty LH.pl na podany adres e-mail i numer telefonu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest LH.pl Sp. z o.o. — Polityka prywatności.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google — Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.

Polecaj nas tak, jak Ci wygodnie:

Link polecający

W panelu partnera znajdziesz reflink, który możesz umieścić na swojej stronie lub przekazać osobie poleconej.

Kod rabatowy

Podaruj poleconej osobie kod promocyjny, który obniży cenę hostingu o 20% i jednocześnie przypisze polecenie do Twojego konta.

Login polecającego

Przekaż polecanej osobie swój identyfikator klienta w panelu LH.pl. Login należy wpisać w pole "Konto polecające" podczas składania zamówienia.

Zarejestruj się, polecaj i zacznij zarabiać!

Aby zacząć, wystarczy się zarejestrować, zaakceptować regulamin, a następnie skorzystać z narzędzi polecania w zakładce PP w panelu klienta.

Zacznij polecać!

Opinie naszych Partnerów

Współpracujemy z LH.pl od prawie 3 lat, nasza współpraca odbywa się wzorowo. Zespol LH.pl cechuje duża doza wyrozumiałości, cierpliwości a także wysoki profesjonalizm w swoim działaniu. Dzięki partnerskiej współpracy z firmą LH.pl wspólnie rozwijamy bardzo ciekawy kawałek biznesu oparty na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Polecamy firmę LH.pl z czystym sumieniem. :-)

Współpracuję od kilku lat z LH.pl i jestem zachwycona ich jakością, supportem, profesjonalizmem, a także przystępnymi cenami. Pracownicy LH.pl błyskawicznie pomagają uporać się z wszelkimi problemami, a także doradzają w mojej grupie wsparcia na FB Jesteśmy Interaktywne. Nie bez powodu polecam Interaktywnym LH.pl w swojej książce Bądź Online oraz moich kursach WordPress i WooCommerce.

Od samego początku kilkuletniej współpracy z LH.pl byliśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i szybkości działania supportu. Nieliczne problemy były rozwiązywane natychmiast, niezależnie od pory dnia i nocy. Aktualnie nasza współpraca jest coraz bliższa - LH.pl obsługuje witryny wszystkich Klientów Zakoduje. Dzięki temu możemy skupić się na rozwoju własnych projektów i stałym podnoszeniu jakości świadczonych przez Zakoduje usług opieki nad WordPressami naszych Klientów. Wiemy, że za marką LH.pl stoją ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, ale też z naturalnym luzem i radością.

Aby polecać kogoś innym to ten ktoś musi na to mocno zasłużyć. My każdemu nowemu klientowi polecamy hosting LH.pl dedykowany dla PrestaShop bo wiemy że będziemy mieli spokój . A spokój jest bezcenny. Polecamy LH.pl z czystym sumieniem bo to naprawdę dobra i fajna firma.

Zespół PrestaGuru.pl

Zawsze dostępny, bezpieczny i wydajny hosting to podstawa. Wybór serwera ma ogromny wpływ nie tylko na prawidłowe pozycjonowanie stron internetowych, ale również na doświadczenia użytkowników, którzy z tych stron na co dzień korzystają. Bez stabilnego hostingu nie ma szans na pozytywny User Experience. Właśnie dlatego swoim klientom polecamy usługi LH.pl. Ich profesjonalne podejście czyni z nich zaufanego i sprawdzonego partnera.

Jako twórca stron, blogów i sklepów internetowych, wszystkie usługi dla moich Klientów wybieram z oferty firmy LH.pl. Niezawodne, wydajne, szybkie serwery, błyskawiczna pomoc techniczna - i co bardzo ważne - rozsądne ceny w porównaniu do konkurencji. W 100% polecam!

Jako Partner oraz Web Developer nie znam drugiej tak mocno rozwiniętej firmy pod względem używanej technologii, niezawodności, szybkości oraz stabilnego działania usług. Współpraca z LH.pl oznacza że oferujemy swoim klientom wysokowydajne oraz niezrównane rozwiązania. Działanie usług oraz pomoc techniczna jest nieoceniona i jakże profesjonalna. Każdemu klientowi proponujemy duży wachlarz usług które oferuje LH.pl. Dlaczego ? Ponieważ jesteśmy przekonani że się nie zawiodą. Współpraca z firmą LH.pl to czysta przyjemność oraz gwarancja stabilności działania :)

Współpracuje z firmą LH.pl odkąd pamiętam. Nasza współpraca układa się tak samo jak dokładnie 8 lat temu, gdy zakładałem swój pierwszy serwer. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam LH każdemu klientowi, który szuka faktycznie usługodawcy z pasji. Support to największa ich zaleta. Natychmiastowa pomoc, bez lania wody. Kompetentni ludzie na swoich miejscach. Serwery w LH.pl są mega wydajne, dyski SSD NVME na warstwie aplikacji jak i bazodanowej wyciągają maksymalne obroty. Świetne rozwiązanie Data Center po dwóch stronach Wisły, przez co nigdy nie było problemu z niedostępnościom usług. Naprawdę polecam!

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Program Partnerski?

Program Partnerski w LH.pl to system afiliacyjny, w ramach którego możesz polecać nasze usługi innym klientom i zarabiać na każdym zrealizowanym poleceniu. Zebrane środki możesz wypłacić na swoje konto lub opłacić nimi swoje własne usługi w LH.pl!

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego w LH.pl?

Aby dołączyć do Programu Partnerskiego, musisz posiadać zarejestrowane standardowe konto w LH.pl - jeśli posiadasz u nas już jakieś usługi, to ten krok masz już za sobą. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w LH.pl.

Gdy masz już konto, zaloguj się do panelu klienta LH.pl, a następnie przejdź do zakładki Program Partnerski i zaakceptuj Regulamin Programu Partnerskiego, aby dołączyć. To wszystko - możesz teraz już polecać nasze usługi i zarabiać!

Nasze usługi polecają