Hosting Magento - serwer, który rozpędzi Twój sklep

Hosting Magento to nowy wymiar łączący wsparcie, jakość i stabilność. Wszystko to, czego potrzebuje profesjonalny sklep internetowy.

  • Najwyższa wydajność i błyskawiczne ładowanie sklepu
  • Bezpłatna migracja sklepu na nowy serwer
  • Konfiguracja Varnish, Elasticsearch, Solr w pakiecie zarządzania Premium
Dowiedz się więcej

Konsultacje i dodatkowe wsparcie przy akcjach promocyjnych i wzmożonym ruchu

Wsparcie na medal przy wdrożeniu i utrzymaniu Magento

Zwycięzca w kategorii "Firma hostingowa roku" na gali IT Champions 2021

Jakość i bezpieczeństwo poparte certyfikatami ISO 9001 i 27001

Masz już sklep na Magento? Przenieś się do LH.pl za darmo! Wszystkim się zajmiemy.

Nie rzucamy słów na wiatr. Nasz serwer pod Magento wybrali:

Z firmą LH.pl pracujemy od wielu lat przy projekcie sportofino.com. Dla biznesu, dla którego strona internetowa jest źródłem biznesu i podstawowym narzędziem pracy - stabilność i szybkość, które gwarantuje nam LH.pl są kluczowymi czynnikami sukcesu. Dzięki temu wsparciu, w codziennej pracy nie muszę martwić się o infrastrukturę i mogę zająć się pracą nad innymi obszarami firmy i jej rozwojem.

Firma LH jest sprawdzonym dostawcą usług serwerowych e-commerce, z którym współpracujemy przy wdrażaniu Magento. Rozwiązania LH zapewniają dostępność, stabilność oraz wydajność, co jest kluczowe w przypadku sprzedaży on-line. Warto docenić także sam kontakt ze specjalistami LH, w tym responsywność w odpowiedzi na zgłoszenia.

W LH hostujemy nasz sklep etuo.pl oparty o Magento 2. Projekt jest rozbudowany i dość wymagający. Sklep funkcjonuje na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych, oparty jest o kilkanaście serwerów i obsługuje miliony użytkowników oraz setki tysięcy klientów rocznie. Migrowaliśmy od innego operatora i po ponad roku współpracy, wiemy, że była to dobra decyzja. Bardzo dobre wsparcie i doradztwo na każdym poziomie, administratorzy wdrożeni i zaangażowani w projekt, szybkie i niezawodne serwery. Ze swojej strony bardzo rekomenduję współpracę z LH.

Hubert Zawada

LH.pl posiada najlepszy dział wsparcia klienta na rynku. Zarówno pod kątem sytuacji awaryjnych, jak i dodatkowych usług za każdym razem są niezawodni. Po przeniesieniu usług do LH.pl bardzo odczuwalnie poprawiła się szybkość działania strony i wszystkich usług. Dzięki ich szybkim dyskom można poprawić prędkość ładowania się każdej strony, bez konieczności dodatkowej optymalizacji, czy prac programistycznych.

Z firmą LH.pl współpracujemy od około 2 lat i jest to czas bardzo udanych projektów. LH.pl administruje serwerami AWS naszych platform e-commerce (sklepy internetowe, platforma B2B), a także stron opartych na WordPressie. Zdecydowaną przewagą LH.pl jest bardzo wysoka jakość świadczonych usług, termin realizacji powierzanych zadań oraz szybkość reakcji w każdej sytuacji (nowe konfiguracje, optymalizacje, czy konfiguracje środowiska serwerowego od podstaw). Z czystym sumieniem polecam LH.pl jako partnera biznesowego!

Michał Anulewicz
Digital Manager Trefl SA

Firmie LH.pl powierzamy obsługę serwerową e-commerce przy wdrożeniach Magento dla naszych Klientów. Stawiamy na najwyższą jakość, a firma LH.pl spełnia nasze oczekiwania. Współpraca układa się bardzo dobrze, a serwery naszych Klientów działają stabilnie i wydajnie.

Wybierz sprawdzoną technologię, bez kompromisów.
Cloud Server w LH.pl jest:

Szybki jak błyskawica

Doskonale wiemy, że szukasz solidnego fundamentu pod Magento i masz wysokie wymagania.

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem, dlatego gwarantujemy optymalną konfigurację i sprzęt. Dzięki procesorom AMD EPYC oraz macierzom dyskowym NVME uzyskasz najwyższą wydajność, niezbędną w profesjonalnych rozwiązaniach e-commerce.

Zoptymalizowany pod e-commerce

Nie bez powodu stawiamy na szybkość działania Magento na naszych serwerach. Nasze doświadczenie jasno pokazuje, że szybkość ładowania strony to fundament skutecznej sprzedaży w sieci.

Cloud Server w LH.pl opiera się na infrastrukturze wysokiej dostępności (SLA na poziomie 99,5%) i jest gotowy na konfigurację komponentów, takich jak Solr, Elasticsearch, Varnish, Redis, PHP NGINX.

Szyty na miarę potrzeb

Każdy biznes jest inny. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania dla swojego sklepu, czy pracujesz nad wdrożeniami Magento dla swoich klientów, jesteśmy dla Ciebie i gramy w jednym zespole.

Wybierz przestrzeń dyskową jakiej potrzebujesz i dostosuj konfigurację na miarę swoich potrzeb. Nie wiesz, przed jakim wyzwaniem stoisz? Nasi doświadczeni administratorzy podpowiedzą Ci, jakie środowisko będzie najlepsze dla Twojego biznesu w sieci.

Wolny od ryzyka i zmartwień

Nie jest żadną tajemnicą, że sklepy internetowe przeżywają okresy wzmożonego ruchu w trakcie akcji promocyjnych czy świąt. Jesteśmy na to gotowi i wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń.

Nie pozwolimy, aby Twój sklep ugiął się pod naporem własnego sukcesu. Oferujemy wsparcie w trakcie okresów zwiększonego ruchu. Nasi administratorzy będą monitorować Twój sklep, a w razie potrzeby zwiększą zasoby na czas natężenia. Wszystko po to, abyś sprzedawał w spokoju, bez ryzyka i bez zmartwień.

Bezpieczeństwo i jakość potwierdzone certyfikatami ISO

Nasza firma hostingowa posiada certyfikaty ISO 9001 i 27001, które świadczą o naszym zobowiązaniu do zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. To oznacza, że Twoje dane są chronione zgodnie z międzynarodowymi normami, a nasze usługi są stale usprawniane i dostarczane zgodnie z rygorystycznymi procedurami.

Z cloud servera pod Magento korzystają:

Właściciele sklepów

Agencje

Developerzy

Brzmi dobrze? Napisz do nas!

Skorzystaj z oferty i zostań z nami na dłużej.
Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy elastyczni i dopasujemy propozycję do Twoich potrzeb.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przekazanie informacji na temat oferty LH.pl na podany adres e-mail i numer telefonu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest LH.pl Sp. z o.o. — Polityka prywatności.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google — Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.

Migrujemy za Ciebie! Za darmo.

Zgłoś się do nas i powiedz jakie usługi chcesz przenieść do LH.pl

Otrzymasz opiekuna, który poprowadzi Cię przez proces i pomoże w wyborze pakietu.

Po podaniu wymaganych danych wykonamy dla Ciebie za darmo migrację na nowy serwer.

Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się niezawodnym i szybkim hostingiem.

Przenosimy dowolną liczbę stron i skrzynek. Sprawdź szczegóły

Potrzebujesz tylko administracji?

Doświadczeni administratorzy Linux i DevOpsi zajmą się zarządzaniem Twoim serwerem na dowolnej infrastrukturze. Realizujemy wdrożenia i administrację środowiskiem serwerowym na AWS, AZURE, Google Cloud i gdzie tylko chcesz.

Zapytaj o ofertę

Co to jest Magento?

Magento to otwarta, zaawansowana platforma e-commerce, na podstawie której stworzysz sklep internetowy szyty na miarę potrzeb. Stanowi blisko 30% całkowitego udziału w handlu internetowym.

Co to jest Cloud Server?

Cloud Server to serwer wirtualny, który uszyjemy na miarę Twojego biznesu. W ramach Clouda możesz zdecydować o zasobach swojego serwera, a także elastycznie je skalować. Cloud to także gwarancja wydajności i stabilności.

Nasze usługi polecają