Hosting Shopware - wydajny serwer w chmurze dla Twojego sklepu

Hosting Shopware to połączenie wydajnego serwera z niezastąpionym wsparciem ze strony doświadczonych inżynierów.

Stabilność, jakość i prędkość - postaw na certyfikowany hosting w LH.pl dla Shopware!

  • Najwyższa wydajność i błyskawiczne ładowanie sklepu internetowego
  • Konfiguracja potrzebnych komponentów
  • Bezpłatna migracja sklepu
  • Serwer u oficjalnego Partnera Shopware 6
Dowiedz się więcej

Konsultacje i dodatkowe wsparcie przy akcjach promocyjnych i wzmożonym ruchu

Wsparcie na medal przy wdrożeniu i utrzymaniu Shopware

Masz już sklep na Shopware? Przenieś się do LH.pl za darmo! Wszystkim się zajmiemy.

Utrzymujemy najwięcej sklepów Shopware w Polsce!

Firmie LH.pl powierzamy obsługę serwerową e-commerce przy wdrożeniach Magento dla naszych Klientów. Stawiamy na najwyższą jakość, a firma LH.pl spełnia nasze oczekiwania. Współpraca układa się bardzo dobrze, a serwery naszych Klientów działają stabilnie i wydajnie.

We współpracy pomiędzy LH.pl i hmmh Poland nasz zespół najbardziej docenia ciągłe wsparcie i szybką komunikacje. Do każdego klienta jesteśmy w stanie podejść indywidualnie i możemy liczyć na pełne wsparcie LH.pl przy doborze i optymalizacji infrastruktury nawet dla mniej popularnych na polskim rynku technologii jak Shopware 6.

Bezpieczeństwo i jakość potwierdzone certyfikatami ISO

Nasza firma hostingowa posiada certyfikaty ISO 9001 i 27001, które świadczą o naszym zobowiązaniu do zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. To oznacza, że Twoje dane są chronione zgodnie z międzynarodowymi normami, a nasze usługi są stale usprawniane i dostarczane zgodnie z rygorystycznymi procedurami.

Postaw na stabilny, wydajny i elastyczny serwer w chmurze. Cloud Server w LH.pl to:

Gwarancja prędkości

Sklepy nie mogą być powolne i doskonale wiemy, że Ty też szukasz wydajnego rozwiązania.

Korzystając z serwera w chmurze w LH.pl otrzymasz optymalną i dopasowaną do Shopware 6 konfigurację oraz sprzęt. Wydajne procesory AMD EPYC i szybkie macierze dyskowe NVME to gwarancja prędkości i wydajności.

Zoptymalizowany pod e-commerce

Twoja strona musi ładować się szybko - tego oczekują od Ciebie zarówno Klienci, jak i Google. Prędkość wpływa nie tylko na zadowolenie Klienta, ale także wysokość konwersji. Razem zadbamy o świetne wyniki dla Twojego e-commerce!

Cloud Server w LH.pl oparty jest o infrastrukturę wysokiej dostępności (SLA na poziomie 99,5%) i jest gotowy na konfigurację komponentów, takich jak Node-js, Elasticsearch, Varnish, Redis, PHP, NGINX.

Dopasowany do Ciebie

Każdy sklep jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach, ruchu i prognozowanej wielkości sprzedaży, a my dopasujemy optymalną konfigurację CPU, RAM i dysku do Twojego sklepu.

Po kontakcie z nami otrzymasz Indywidualnego Opiekuna, który przeprowadzi Cię zarówno przez proces doboru serwera, jak i późniejsze wdrożenie sklepu na naszą infrastrukturę. Gramy do jednej bramkI!

Wolny od ryzyka i zmartwień

Deploy na produkcję w piątek? To nie u nas! Korzystając z serwera w chmurze w LH.pl nie doświadczysz ryzykownych sytuacji, a każdy nasz krok będzie dokładnie przemyślany.

Nie musisz martwić się też o skoki ruchu, Black Friday ani kampanię, która generuje większą sprzedaż niż prognozowałeś. My i nasz sprzęt jesteśmy na to gotowi. Elastycznie dopasujemy zasoby Twojego serwera tak, by wytrzymał wzmożony ruch, a także będziemy czujnie monitorować Twoje usługi. Wszystko po to, abyś sprzedawał w spokoju, bez ryzyka i bez zmartwień.

Potrzebujesz tylko administracji?

Doświadczeni administratorzy Linux i DevOpsi zajmą się zarządzaniem Twoim serwerem na dowolnej infrastrukturze. Realizujemy wdrożenia i administrację środowiskiem serwerowym na AWS, AZURE, Google Cloud i gdzie tylko chcesz.

Zapytaj o ofertę

Hosting Shopware to wybór:

Właścicieli sklepów

Agencji

Developerów

Brzmi dobrze? Napisz do nas!

Skorzystaj z oferty i zostań z nami na dłużej.
Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy elastyczni i dopasujemy propozycję do Twoich potrzeb.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przekazanie informacji na temat oferty LH.pl na podany adres e-mail i numer telefonu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest LH.pl Sp. z o.o. — Polityka prywatności.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google — Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.

Migrujemy za Ciebie! Za darmo.

Zgłoś się do nas i powiedz jakie usługi chcesz przenieść do LH.pl

Otrzymasz opiekuna, który poprowadzi Cię przez proces i pomoże w wyborze pakietu.

Po podaniu wymaganych danych wykonamy dla Ciebie za darmo migrację na nowy serwer.

Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się niezawodnym i szybkim hostingiem.

Przenosimy dowolną liczbę stron i skrzynek. Sprawdź szczegóły

Co to jest Shopware?

Shopware to zaawansowana platforma e-commerce, na podstawie której stworzysz sklep internetowy, który sprosta nawet największym wymaganiom. Shopware doceniany jest za świetną skalowalność przy zachowaniu stabilności działania.

Co to jest Cloud Server?

Cloud Server to serwer wirtualny, który uszyjemy na miarę Twojego biznesu. W ramach Clouda możesz zdecydować o zasobach swojego serwera, a także elastycznie je skalować. Cloud to także gwarancja wydajności i stabilności.

Nasze usługi polecają