Umowa o wykonanie strony internetowej. Skorzystaj z generatora i pobierz za darmo!

Stworzyliśmy narzędzie dla twórców stron WWW, oferujące gotowy wzór umowy o wykonanie strony WWW. Nasz generator umowy, współtworzony z prawnikami z kancelarii Creativa Legal, to Twoje narzędzie do szybkiego i bezpiecznego przygotowywania umów.

Dlaczego warto wybrać nasz wzór umowy?

 • Zapewniamy wzór umowy o wykonanie strony WWW, przygotowany z dbałością o każdy detal, we współpracy z kancelarią prawną wyspecjalizowaną we wsparciu biznesów z sektora IT
 • Bez względu na to, czy jest to strona na WordPress czy zaawansowany projekt z transferem praw autorskich, nasz wzór umowy zabezpiecza interesy twórców i zleceniodawców
 • Intuicyjny generator umowy na stronę internetową przeprowadzi Cię przez wszystkie aspekty prawne umowy
Dowiedz się więcej

Błyskawicznie wygeneruj umowę całkowicie za darmo

Najbardziej zaawansowany generator umowy na stronę internetową w Polsce

Profesjonalna umowa na wykonanie strony WWW w mniej niż 60 sekund

Samodzielne przygotowanie umowy na wykonanie strony WWW może być czasochłonne. Z naszym generatorem staje się to przyjemnością. Wystarczy tylko wypełnić formularz, a w umowie zostaną zawarte wszystkie potrzebne elementy.

 • Szybkość — w ciągu kilku kliknięć dostosujesz umowę do swoich potrzeb.
 • Oszczędność czasu — zapomnij o wielogodzinnym pisaniu umowy od zera.
 • Gotowość na każde zlecenie — generator pozwala zawrzeć wszystkie niezbędne elementy, takie jak przeniesienie praw autorskich.

Całość zajmie Ci mniej niż 60 sekund, a gotowa umowa trafi na Twój adres e-mail w formie gotowego do podpisania pliku PDF.

Czy wiesz, że niemal 3/4 twórców stron nie podpisuje umowy? Nie popełniaj tego błędu!

70%* twórców stron WWW deklaruje, że nie podpisuje umów ze swoimi klientami - nie popełniaj tego błędu. Zabezpiecz się, spisz warunki zlecenia i stwórz legalne ramy współpracy ze swoim klientem.

* dane pochodzą z naszego Raportu Rynku WordPressa

Twój profesjonalny wzór umowy na wykonanie strony internetowej w 3 prostych krokach:

Wypełnienie formularz zajmie Ci tylko chwilę. Od razu po tym generator utworzy spersonalizowaną umowę, która otrzymasz na podany adres e-mail - całkowicie za darmo!

Wypełnij formularz

Podaj szczegóły dotyczące Twojej siedziby i projektu.

Wprowadź szczegóły współpracy

Wybierz odpowiednie terminy, ustalenia i opisz szczegóły wykonania strony internetowej.

Pobierz PDF

Otrzymaj gotową umowę i rozpocznij pracę z pełną ochroną prawną.

Współpraca z prawnikami z Creativa Legal

Zadbaj o prawną zgodność swojej umowy na wykonanie strony internetowej. Każdy wzór umowy dostępny w naszym generatorze został starannie przygotowany przez prawników z kancelarii Creativa Legal.

Czy Twoje potrzeby wykraczają poza standardowy wzór umowy? Creativa Legal oferuje specjalistyczną wiedzę prawną, idealnie dopasowaną do złożoności projektów IT. Jeśli szukasz indywidualnego i przyjaznego podejścia, prawnicy z Creativa Legal są do Twojej dyspozycji.

Tworzysz strony? Zarabiaj w Programie Partnerskim LH.pl

Dołącz do Programu Partnerskiego LH.pl i zacznij zarabiać na poleceniu najszybszego hostingu w Polsce! Oferujemy atrakcyjne prowizje za rejestrację i odnowienia usług hostingowych, dając Ci możliwość budowania pasywnego dochodu. Nasze rozwiązania hostingowe zapewnią Twoim klientom niezawodność i szybkość działania ich stron.

Zainteresowany/-a? Dowiedz się więcej i umów się na spotkanie z Agnieszką Malińską, naszą Managerką Programu Partnerskiego, już dziś:

Najczęściej zadawane pytania

Czy w ogóle potrzebuję umowy na wykonanie strony internetowej?

Umowa o wykonanie strony internetowej to nie tylko formalność, ale przede wszystkim ochrona dla obu stron transakcji. Określa zakres prac, terminy, odpowiedzialności, a także warunki płatności. Dzięki umowie, wszelkie nieporozumienia można rozwiązać sprawnie, a także zminimalizować ryzyko ewentualnych sporów.

Czy mogę wykorzystać generator umowy dla każdego rodzaju strony internetowej?

Tak, nasz generator jest uniwersalny i pozwala na przygotowanie umowy dla różnych typów stron, od prostych blogów po zaawansowane strony wymagające szczegółowego opisania zakresu zlecenia i funkcjonalności.

Czy mogę podzielić wypłatę wynagrodzenia na etapy?

Tak! Nasz generator umowy na wykonanie strony WWW posiada funkcję harmonogramu pracy. Możesz rozpisać wszystkie etapy, a następnie dla każdego z nich ustalić wypłacane transze.

Co zawiera umowa na wykonanie strony internetowej?

Nie musisz przeszukiwać setek stron, aby znaleźć właściwy wzór umowy. Wpisz tylko szczegóły zlecenia, a my wygenerujemy właściwą umowę! Nasz autorski generator umowy o wykonanie strony internetowej umożliwia stworzenie w pełni spersonalizowanej umowy, dostosowanej do Twoich unikalnych potrzeb i projektów.

Generator umowy na wykonanie strony internetowej pozwala opisać, m.in.:

 • projekt (przedmiot umowy) i zakres prac,
 • warunki terminów i płatności,
 • obowiązki obu stron,
 • określić warunki przekazania własności intelektualnej (praw autorskich),
 • warunki rozwiązania umowy.

W zależności od wybranych przez Ciebie opcji, generator automatycznie dostosuje wszystkie sekcje, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa.

Na jakie zlecenia mogę wygenerować umowę za pomocą generatora umowy na wykonanie strony WWW?

Nie musisz przeszukiwać setek stron, aby znaleźć właściwy wzór umowy. Nasz generator jest odpowiedni do tego, aby generować umowy zarówno na małe zlecenia, jak i na duże strony. Szukasz umowy na wykonanie strony internetowej na WordPress? A może potrzebna Ci zaawansowana umowa na wykonanie strony internetowej z przekazaniem praw autorskich i szczegółowym opisem zlecenia? Nasz generator uwzględnia wszystkie opcje!

Czy mogę skorzystać z generatora, jeśli jestem freelancerem?

Tak! Nasz generator przeznaczony jest dla wszystkich twórców stron internetowych. Bez względu na to, czy jesteś agencją interaktywną, czy freelancerem, nasz generator zapewni Ci pełną kontrolę nad zawartością umowy i pozwoli Ci ją dostosować do indywidualnych wymagań.

Czym jest domena?

Domena to adres (nazwa Twojej strony WWW). Domena składa się z przedrostka (nazwy) i rozszerzenia (np. końcówki .pl).

Jak wybrać domenę?

Staraj się, by Twoja domena reprezentowała rodzaj Twojej siedziby, nazwę firmy lub Twoje nazwisko. Domena powinna być krótka i łatwa do zapamiętania.

Nasze usługi polecają