Wystartuj z WordPressem!

Bezpłatne webinary LIVE w zamkniętej grupie na FB.

Nie wiesz jeszcze nic o WordPressie? Nie bój się wkroczyć w nieznane!
Dołącz do II edycji webinarów i podejmij wyzwanie!

Odkryj WordPressa od podstaw i postaw z nami pierwsze kroki.
Wskakuj na pokład WordPressowej załogi, bądź z nami na żywo i zgarnij przydatne materiały oraz rabat na hosting w LH.pl!

Wszystkie nagrania z webinarów znajdziesz na naszym kanale YouTube.

5 spotkań na żywo, 2 Gości Specjalnych,
specjalnie dla Ciebie!

To nie fizyka jądrowa! Razem zbierzemy podstawową wiedzę, aby Twój WordPress zaliczył solidny start

Kogo zapraszamy na spacer po świecie WordPressa?

Na pokładzie każdy jest mile widziany! Jeżeli chcesz w końcu wystartować z własną stroną i lepiej zrozumieć WordPressa – dołącz do nas!

Webinary jak i materiały wysyłane mailowo tworzymy z myślą o osobach początkujących.

Oferujemy Ci solidny fundament dobrych praktyk pracy z WordPressem. Na tej podstawie możesz rozwijać się dalej, doskonaląc WordPressowe umiejętności.

W naszych webinarach wzięło już udział ponad 5000 osób, dołącz do nich!

Sprawdź co Cię czeka w tym WordPressowym kosmosie!

Wyrozumiałość, cierpliwość i otwartość na wszystkie Twoje pytania. Nie bój się pytać! Zadawaj swoje pytania na żywo, a my postaramy się udzielić Ci odpowiedzi.

Aby ułatwić Ci start, otrzymasz kod rabatowy na hosting w LH.pl, który pozwoli Ci taniej postawić fundament pod swoją stronę. Po webinarze otrzymasz dodatkowy zapas wiedzy na skrzynkę mailową. Pomoże Ci on poukładać wiedzę i przygotować się na dalsze działanie w sieci.

Pamiętaj, że nie jesteś sam/-adołącz do najbardziej przyjaznej społeczności skupionej wokół WordPressa na FB i zobacz ile jest takich osób jak Ty!

Jaki mamy plan działania?

Nasze spotkania NA ŻYWO rozłożymy na 5 dni!:

Dzień 1. Rekonans, czyli stawiamy fundamenty pod swoje miejsce w sieci: wybór domeny, hostingu, wygenerowanie certyfikatu SSL. To tego dnia poczujesz, ze coś się dzieje!

Dzień 2. Przechodzimy do konkretów – WordPress. Czym jest i jak działa? Dowiesz się też jak zainstalować WordPressa na hostingu.

Dzień 3. Motywy i wtyczki. Zastanowimy się jakich funkcji potrzebuje Twoja strona i jak odnaleźć się w setkach bezpłatnych dodatków. Poznasz też Gutenberga, kapitana naszego statku!

Dzień 4. Zdjęcia i grafiki na stronie WWW. Z naszej rozmowy z Gościem Specjalnym dowiesz się jak przygotować zdjęcia na stronę i bloga.

Dzień 5. Bezpieczeństwo WordPressa – lekcja obowiązkowa! Poznasz dobre praktyki, dzięki którym nie narazisz swojej strony na atak. W dniu 5 porozmawiamy na żywo z Gościem Specjalnym, Maciejem Kuchnikiem!

Kto podzieli się z Tobą kosmiczną wiedzą na start?

Aneta Rutkowska

Aneta Rutkowska

Prowadząca

Pomaga użytkownikom WordPressa zrozumieć go lepiej. Gdyby fizycy mieli taką umiejętność wyjaśniania skomplikowanych rzeczy, wszyscy rozumielibyśmy fizykę kwantową.

Na co dzień koordynuje różne procesy w najlepszej firmie hostingowej w Polsce – LH.pl.

Maciej Kuchnik

Maciej Kuchnik

Gość Specjalny

Po 10 latach pracy z WordPressem postanowił dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pisze własne motywy i wtyczki, jest prelegentem na licznych spotkaniach społeczności WordPressa – WordUpach i WordCampach.

Tworzy podcast i bloga, którego znajdziesz pod adresem: maciejkuchnik.pl.

Izabela Karkocha

Izabela Karkocha

Gość Specjalny

Na co dzień tworzy strony, blogi i sklepy internetowe dla klientów z całego świata.
Od wielu lat związana ze społecznością WordPress w Polsce. Chętnie dzieli się wiedzą w ramach różnych wydarzeń i konferencji branżowych.

Na swoim blogu pomaga blogerom i blogerkom zaprzyjaźnić się z WordPressem i wycisnąć z niego jak najwięcej: izabelakarkocha.com

To już II edycja webinarów o WordPressie. Jak nas oceniają widzowie poprzedniej edycji?

Dziękuję za wyjaśnienie wielu kwestii i dużą dawkę merytorycznej wiedzy. Dopiero Wasze wyzwanie poukładało mi w głowie i teraz wiem w ogóle od jakiej strony zacząć budować stronę. Dobra robota!

Angelika

Angelika

Dziękuję za konkretną dawkę wiedzy. Solidny webinar i do tego świetnie poprowadzony. 🙂

Marcin

Marcin

Ja byłem na wszystkich i zdecydowanie polecam! Nie tylko jeśli chodzi o SEO, ale też WordPressa bo webinary są świetne i czas leci mega szybko. Nie spodziewałem się, że dowiem się tylu nowych rzeczy.

Michał

Michał

Wiesz już, co trzeba teraz zrobić?

Dołącz do nas na żywo lub obejrzyj nagrania z webinarów i sprawdź, jak solidnie wystartować ze swoją stroną, aby bezpiecznie wylądować w sieci.