Program Partnerski LH.pl to najwyższe prowizje na rynku za polecenia usług IT!

Polecaj serwery, domeny i certyfikaty SSL w LH.pl i zarabiaj! Dołącz do najbardziej atrakcyjnego Programu Partnerskiego, w którym Twoje polecenie jest w cenie, a lojalność procentuje.

 • Rejestrujesz się i polecasz - bez zbędnych formalności!
 • Otrzymujesz prowizje za rejestrację nowych usług oraz ich odnowienia
 • Każde polecenie buduje coraz większy dochód pasywny
 • Im więcej polecasz, tym jeszcze więcej zarabiasz w kolejnych latach!
 • Zgromadzone środki możesz wypłacić lub opłacić nimi swoje usługi w LH.pl
Skontaktuj się z nami

Polecaj

Zarabiaj na poleceniach i odnowieniach za pomocą własnego kodu rabatowego

Zarządzaj

Zarządzaj serwerami klientów ze swojego konta dzięki modułowi udostępniania serwerów

Zarabiaj

Zdobądź stabilny dochód pasywny, zarabiaj tak długo, jak długo Twoi klienci odnawiają usługi

Uczciwe zasady naliczania prowizji

Nie ograniczamy liczby naliczeń prowizji — jeśli Twoje konto partnerskie jest aktywne, zarabiasz tak długo, jak długo polecony przez Ciebie Klient z nami zostaje.

Prowizje za hosting

 • Za polecenie pakietu hostingowego otrzymasz od nas do 30 zł prowizji w zależności od pakietu.
 • Gdy polecony odnowi swój hosting, przekażemy Ci aż do 120 zł! Prowizję otrzymasz za każdym razem, gdy hosting zostanie przedłużony.

Prowizje za domeny, certyfikaty SSL i serwery Cloud

 • Za każdą poleconą domenę, a także Cloud Server i certyfikat SSL otrzymasz od nas 10% prowizji. Przy odnowieniu usługi kwota prowizji również wyniesie 10%.
 • Polecając nasze Cloud Servery, które często rozliczane są w cyklach miesięcznych, możesz zyskać nawet kilkaset zł każdego miesiąca! Prowizja za domeny oraz certyfikaty SSL często stanowi dla naszych Partnerów świetne uzupełnienie prowizji za usługi hostingowe.

Szczegóły naliczania prowizji znajdziesz w Regulaminie Programu Partnerskiego

Zarabiasz tak długo, jak Twój klient opłaca usługi

Dla kogo jest Program Partnerski?

Program Partnerski w LH.pl jest stworzony z myślą o osobach, które chcą zarabiać na polecaniu wysokiej jakości usług hostingowych. Nie ma ograniczeń - każdy może dołączyć i zacząć zarabiać na polecaniu naszych usług. Jesteś webmasterem, agencją interaktywną lub freelancerem zajmującym się projektowaniem stron? Program Partnerski to strzał w dziesiątkę! A może prowadzisz bloga, pasjonujesz się marketingiem internetowym lub pomagasz innym w budowaniu ich obecności online? Nasz Program Partnerski również jest dla Ciebie!

Freelancerzy

Program Partnerski umożliwia Ci generowanie dodatkowych dochodów poprzez polecenie naszych usług hostingowych swoim klientom. To idealna okazja, aby rozszerzyć swoje źródła przychodów bez konieczności angażowania się w dodatkowe projekty.

Agencje interaktywne

W agencji często spotykasz się z potrzebą solidnego hostingu dla swoich klientów. Program Partnerski LH.pl daje Ci możliwość nie tylko zarabiania na polecaniu naszych usług hostingowych, ale również polecania usług, które są niezawodne i mają wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Marketerzy i influencerzy

Jeżeli regularnie udzielasz porad dotyczących obecności w sieci, szkolisz innych w zakresie biznesu lub posiadasz sieć kontaktów potrzebujących solidnego hostingu, Program Partnerski LH.pl pozwala Ci na efektywne monetyzowanie Twojej wiedzy i relacji biznesowych.

Współpracuj z nami wygodnie

Trzy metody polecania

Nasze usługi możesz polecać aż na trzy różne sposoby i każdy z nich skutkuje przypisaniem poleceń do Twojego konta. W panelu partnera znajdziesz reflink, indywidualny kod rabatowy oraz login polecającego.

Zarządzaj serwerami klientów

Opiekujesz się serwerami swoich klientów? Dzięki modułowi zarządzania uprawnieniami do serwerów możesz zarządzać serwerami klientów bezpośrednio ze swojego własnego konta w LH.pl.

Wypróbuj hosting przez 14 dni

Polecaj swoim klientom wysokiej jakości usługi hostingowe! Nie jesteś przekonany/a? Każdy pakiet hostingowy możesz przetestować za darmo przez 14 dni!

Polecaj hosting z najlepszym wsparciem technicznym na rynku!

Dołączając do programu partnerskiego LH.pl, masz pewność, że polecasz hosting, który cieszy się rewelacyjną opinią i posiada najlepsze wsparcie techniczne po tej stronie galaktyki. Setki opinii mówią same za siebie — oferujemy najwyższą jakość obsługi i dbamy zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

 • 5,0 średnia ocen z ponad 1000 recenzji w Google
 • 80% zgłoszeń rozwiązujemy na pierwszej linii wsparcia

Polecając hosting, który jest tak lubiany i ceniony, masz pewność, że Twoje rekomendacje będą skutkować stałym odnawianiem usług przez klientów. To z kolei oznacza, że będziesz otrzymywać prowizje przez długi czas.

5,0
średnia ocen z ponad 1000 recenzji

Skontaktuj się z Indywidualnym Opiekunem Programu Partnerskiego

Chcesz rozwijać swój biznes i zwiększyć przychody z Programu Partnerskiego lub dowiedzieć się, jak zarabiać więcej na tworzeniu stron internetowych? Skorzystaj z możliwości kontaktu z naszym indywidualnym opiekunem programu partnerskiego - Agnieszką Malińską.

Dlaczego warto skontaktować się z Agą?

Aga, doświadczona specjalistka sprzedaży, od 5 lat współpracuje z web developerami, pomagając im osiągać lepsze wyniki i zarabiać więcej. Niezależnie od tego, czy jesteś już naszym Partnerem, czy dopiero rozważasz dołączenie do programu partnerskiego LH.pl, Aga pomoże Ci zrozumieć, jak efektywnie współpracować z naszą firmą i maksymalizować swoje zyski.

Umów spotkanie

Odkryj możliwości współpracy z LH.pl!

Zastanawiasz się, jakie korzyści niesie nasz program partnerski? Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnych warunkach współpracy lub po prostu masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci zrozumieć, jak możesz skorzystać na współpracy z LH.pl!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przekazanie informacji na temat oferty LH.pl na podany adres e-mail i numer telefonu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest LH.pl Sp. z o.o. — Polityka prywatności.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google — Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego?

Aby dołączyć do programu, wystarczy mieć konto w LH.pl i zaakceptować regulamin Programu Partnerskiego w panelu klienta. Twoje konto Partnerskie zostanie w ten sposób aktywowane i otrzymasz dostęp do narzędzi polecających, takich jak reflinki czy indywidualny kod rabatowy, które umożliwiają śledzenie poleceń i naliczanie prowizji.

Bierz udział w akcjach marketingowych i wizerunkowych!

Współtworz z nami e-booki i materiały edukacyjne

Jako nasz partner, masz możliwość współpracy przy tworzeniu wartościowych materiałów edukacyjnych, takich jak e-booki, kursy, a nawet narzędzia. Dzięki Twojej eksperckiej wiedzy, możemy wspólnie dostarczać treści, które edukują, a Tobie dają możliwość ekspozycji swoich usług i poszerzenia zasięgów.

Bierz udział w webinarach na żywo

Okresowo organizujemy webinary na żywo! Jako Partner, masz możliwość uczestniczenia w webinarach na tematy związane z hostingiem, SEO, i marketingiem internetowym.

To doskonała okazja, by zaprezentować się jako ekspert. To także świetny sposób na to, by zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy i usług wśród naszych klientów.

Zyskaj wsparcie w promocji wydarzeń

Aktywnie wspieramy promocję wydarzeń, które organizujesz, pomagając zwiększyć ich zasięg i efektywność. Jesteśmy tu, aby wspólnie osiągać sukcesy.

Otrzymaj miejsce w katalogu Partnerów

Dołącz do naszego katalogu partnerów, gdzie Twoje usługi będą promowane wśród klientów LH.pl. To nie tylko szansa na zdobycie nowych klientów, ale też na zbudowanie silnej sieci biznesowej.

Zarejestruj się, polecaj i zacznij zarabiać!

Aby zacząć, wystarczy się zarejestrować, zaakceptować regulamin, a następnie skorzystać z narzędzi polecania w zakładce PP w panelu klienta.

Zacznij polecać!

Dlaczego warto dołączyć do Programu Partnerskiego LH.pl?

Wysokie prowizje, nie tylko w pierwszym roku!

Nie ograniczamy się tylko do jednorazowych prowizji za polecenie — otrzymujesz również prowizje za każde odnowienie usługi przez poleconego klienta.

Prowizje za polecenia wszystkich usług

Zarabiaj polecając całą gamę naszych usług - od hostingów, przez domeny, po certyfikaty SSL i serwery Cloud. Wypłacamy prowizje za polecenia i odnowienia dowolnych usług.

Im więcej polecasz, tym więcej zarabiasz!

Twoje zarobki rosną wraz z liczbą poleceń, które generujesz. Aktywni Partnerzy, którzy na bieżąco polecają nasz hosting otrzymują wyższą prowizję za odnowienia hostingu.

Trwały dochód pasywny

Prowizje otrzymujesz bez ograniczeń czasowych. Im dłużej Twoi klienci odnawiają swoje usługi, tym większy pasywny dochód możesz osiągnąć.

Indywidualny kod rabatowy

Otrzymujesz własny kod rabatowy, który obniża cenę hostingu o 20%. Możesz nim zachęcać do zakupu hostingu z Twojego polecenia - jego ważność oraz liczba użyć jest nieograniczona.

Elastyczne wypłaty

Masz swobodę w decydowaniu, czy chcesz wypłacić zgromadzone prowizje bezpośrednio na swoje konto bankowe, czy też użyć ich do opłacenia własnych usług w LH.pl.

Tworzysz strony? Zarabiaj więcej na każdym zleceniu!

Wybierając hosting, najpierw zamówiłam dla siebie usługę. Po testach przekonałam się, że w LH.pl robicie 'dobrą robotę'. Testowałam także inne Programy Partnerskie, ale ten od LH.pl pobił wszystkie. Nie muszę się martwić o jakość usług czy wsparcie techniczne, ponieważ wiem, że zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc. Program Partnerski LH.pl pozwala mi zarabiać więcej na każdym zleceniu, co z kolei przekłada się na zwiększenie moich przychodów i zadowolenie klientów. Współpraca z LH.pl to czysta przyjemność, a ich oferta idealnie wpasowuje się w potrzeby zarówno mojej firmy, jak i moich klientów.

Sylwia Stein 13design.pl

Wykorzystaj YouTube i zarabiaj na rekomendacjach!

Dzięki LH.pl mogłem połączyć moją działalność na YouTube z promowaniem ich usług. Zawsze starannie dobieram partnerów biznesowych, dlatego z pełnym przekonaniem wybrałem właśnie LH.pl i polecam ich mojej społeczności. Takie działania przynoszą korzyści zarówno moim widzom, jak i mnie. Program partnerski LH.pl jest idealny dla influencerów. Oferują atrakcyjne prowizje i wsparcie, co pozwala mi zarabiać na tym, co kocham robić. Mogę spokojnie skupić się na tworzeniu wartościowych treści, mając pewność, że mam solidnego partnera w LH.pl. Polecam wszystkim twórcom treści – to naprawdę się opłaca!

Krzysztof Gonet NetGonet

Opinie naszych Partnerów

Współpracujemy z LH.pl od prawie 3 lat, nasza współpraca odbywa się wzorowo. Zespol LH.pl cechuje duża doza wyrozumiałości, cierpliwości a także wysoki profesjonalizm w swoim działaniu. Dzięki partnerskiej współpracy z firmą LH.pl wspólnie rozwijamy bardzo ciekawy kawałek biznesu oparty na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Polecamy firmę LH.pl z czystym sumieniem. :-)

Współpracuję od kilku lat z LH.pl i jestem zachwycona ich jakością, supportem, profesjonalizmem, a także przystępnymi cenami. Pracownicy LH.pl błyskawicznie pomagają uporać się z wszelkimi problemami, a także doradzają w mojej grupie wsparcia na FB Jesteśmy Interaktywne. Nie bez powodu polecam Interaktywnym LH.pl w swojej książce Bądź Online oraz moich kursach WordPress i WooCommerce.

Od samego początku kilkuletniej współpracy z LH.pl byliśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i szybkości działania supportu. Nieliczne problemy były rozwiązywane natychmiast, niezależnie od pory dnia i nocy. Aktualnie nasza współpraca jest coraz bliższa - LH.pl obsługuje witryny wszystkich Klientów Zakoduje. Dzięki temu możemy skupić się na rozwoju własnych projektów i stałym podnoszeniu jakości świadczonych przez Zakoduje usług opieki nad WordPressami naszych Klientów. Wiemy, że za marką LH.pl stoją ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, ale też z naturalnym luzem i radością.

Aby polecać kogoś innym to ten ktoś musi na to mocno zasłużyć. My każdemu nowemu klientowi polecamy hosting LH.pl dedykowany dla PrestaShop bo wiemy że będziemy mieli spokój . A spokój jest bezcenny. Polecamy LH.pl z czystym sumieniem bo to naprawdę dobra i fajna firma.

Zespół PrestaGuru.pl

Zawsze dostępny, bezpieczny i wydajny hosting to podstawa. Wybór serwera ma ogromny wpływ nie tylko na prawidłowe pozycjonowanie stron internetowych, ale również na doświadczenia użytkowników, którzy z tych stron na co dzień korzystają. Bez stabilnego hostingu nie ma szans na pozytywny User Experience. Właśnie dlatego swoim klientom polecamy usługi LH.pl. Ich profesjonalne podejście czyni z nich zaufanego i sprawdzonego partnera.

Jako twórca stron, blogów i sklepów internetowych, wszystkie usługi dla moich Klientów wybieram z oferty firmy LH.pl. Niezawodne, wydajne, szybkie serwery, błyskawiczna pomoc techniczna - i co bardzo ważne - rozsądne ceny w porównaniu do konkurencji. W 100% polecam!

Jako Partner oraz Web Developer nie znam drugiej tak mocno rozwiniętej firmy pod względem używanej technologii, niezawodności, szybkości oraz stabilnego działania usług. Współpraca z LH.pl oznacza że oferujemy swoim klientom wysokowydajne oraz niezrównane rozwiązania. Działanie usług oraz pomoc techniczna jest nieoceniona i jakże profesjonalna. Każdemu klientowi proponujemy duży wachlarz usług które oferuje LH.pl. Dlaczego ? Ponieważ jesteśmy przekonani że się nie zawiodą. Współpraca z firmą LH.pl to czysta przyjemność oraz gwarancja stabilności działania :)

Współpracuje z firmą LH.pl odkąd pamiętam. Nasza współpraca układa się tak samo jak dokładnie 8 lat temu, gdy zakładałem swój pierwszy serwer. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Polecam LH każdemu klientowi, który szuka faktycznie usługodawcy z pasji. Support to największa ich zaleta. Natychmiastowa pomoc, bez lania wody. Kompetentni ludzie na swoich miejscach. Serwery w LH.pl są mega wydajne, dyski SSD NVME na warstwie aplikacji jak i bazodanowej wyciągają maksymalne obroty. Świetne rozwiązanie Data Center po dwóch stronach Wisły, przez co nigdy nie było problemu z niedostępnościom usług. Naprawdę polecam!

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Program Partnerski?

Program Partnerski w LH.pl to system afiliacyjny, w ramach którego możesz polecać nasze usługi innym klientom i zarabiać na każdym zrealizowanym poleceniu. Zebrane środki możesz wypłacić na swoje konto lub opłacić nimi swoje własne usługi w LH.pl!

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego w LH.pl?

Aby dołączyć do Programu Partnerskiego, musisz posiadać zarejestrowane standardowe konto w LH.pl - jeśli posiadasz u nas już jakieś usługi, to ten krok masz już za sobą. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w LH.pl.

Gdy masz już konto, zaloguj się do panelu klienta LH.pl, a następnie przejdź do zakładki Program Partnerski i zaakceptuj Regulamin Programu Partnerskiego, aby dołączyć. To wszystko - możesz teraz już polecać nasze usługi i zarabiać!

Nasze usługi polecają