13design – strony www, sklepy internetowe, platformy kursowe na WordPress

13design to projekt autorstwa Sylwii Stein.
Sylwia Stein to miłośniczka WordPressa. Magik CSS i HTML. Na co dzień tworzy strony WWW, sklepy internetowe, platformy kursowe. Dodatkowo prowadzi bloga, grupę na Facebooku i konsultacje, na których dzieli się wiedzą z zakresu tworzenia stron WWW, WordPress, SEO. Jako agencja 13design działają i wspierają małe i większe biznesy od 2012 roku. Założycielka agencji, Sylwia Stein osobiście ze stronami WWW jest związana od 2009 roku.

Przejdź do strony Partnera: https://13design.info/

W czym 13design – strony www, sklepy internetowe, platformy kursowe na WordPress może Ci pomóc?

13design oferuje tworzenie stron WWW, sklepów internetowych, platform kursowych, blogów, landing pages na WordPress, a także konsultacje, szkolenia, kursy online z zakresu obsługi i samodzielnego tworzenia stron WWW na WordPressie, a także z HTML / CSS.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Klienci LH.pl mogą skorzystać z 20% rabatu na konsultacje na hasło “konsultacjeLH” do wykorzystania tutaj.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress