Przeniesienie domeny do LH.pl

Przeniesienie domen .pl, .com.pl, info.pl, biz.pl i innych polskich domen

Aby przenieść domenę polską do LH.pl, potrzebujesz kodu authinfo. Kod authinfo jest to ciąg znaków przypisanych do domeny, który możesz uzyskać od obecnego operatora.

Dowiedz się więcej – jak uzyskać kod authinfo do domeny?

Po uzyskaniu kodu prześlij go do nas na adres: info@lh.pl wraz z podaniem identyfikatora konta w panelu klienta, do którego mamy przypisać domenę. Gdy wprowadzimy kod authinfo do systemu, na adres e-mail przypisany do Twojej domeny w rejestrze, otrzymasz wiadomość od: automat@dns.pl z linkiem do zaakceptowania transferu. Gdy klikniesz w link, domena zostanie dopisana do Twojego panelu klienta.

Transfer domeny .pl jest bezpłatny. Okres rozliczeniowy dla domeny nie ulegnie zmianie. Przeniesienie domeny nie wpłynie na działanie Twoich usług.

WAŻNE! Jeżeli Twoja domena jest już po okresie rozliczeniowym w momencie transferu, wymagane będzie jej odnowienie. Dopiero gdy otrzymamy wpłatę, wprowadzimy transfer do realizacji.

Transfer domeny globalnej – .com, .net, .info, .biz

Aby wykonać transfer domeny globalnej do LH.pl, potrzebujesz kodu authinfo. Kod authinfo jest to ciąg znaków przypisanych do domeny, który powinieneś uzyskać od obecnego operatora. Funkcjonuje on czasem również pod innymi nazwami: AuthCode, EPP-Code.

Po uzyskaniu kodu prześlij go do nas na adres: info@lh.pl wraz z podaniem identyfikatora (loginu) konta w panelu klienta, do którego mamy przypisać domenę.
Transfer domeny globalnej wiąże się z koniecznością odnowienia jej o +1 rok. Obecny okres rozliczeniowy nie zostanie utracony, po przeniesieniu, ważność domeny zostanie przedłużona o rok.

Gdy wprowadzimy kod authinfo do systemu, otrzymasz proformę za odnowienie domeny zgodnie z cennikiem. Transfer potrwa 5-6 dni i nie wpłynie na działanie Twoich usług. Po zakończeniu transferu domena zostanie przypisana do panelu klienta oraz odnowiona o +1 rok.

WAŻNE! Jeżeli w ciągu ostatnich 60 dni wykonywałeś aktualizację danych abonenta albo cesję domeny globalnej, nie będziesz mógł zrealizować transferu domeny. Operatorzy domen globalnych wprowadzili to ograniczenie by zapobiegać sprzedaży domen na rynku wtórnym. Transfer będziesz mógł wykonać po upływie 60 dni od ostatnich zmian.

W trakcie trwania transferu nie można wykonywać operacji na domenie takich jak zmiana adresów DNS. Jeśli planujesz zmianę DNS w tym samym czasie co transfer domeny – zacznij od aktualizacji DNS

Transfer domeny europejskiej .eu

Do przeniesienia domeny .eu do LH.pl potrzebujesz kodu authinfo. Kod authinfo jest to ciąg znaków przypisanych do domeny. W przypadku domeny .eu możesz uzyskać go bezpośrednio z rejestru Eurid.

Dowiedz się więcej – jak uzyskać kod authinfo dla domeny .eu?

Po uzyskaniu kodu prześlij go do nas na adres: info@lh.pl wraz z podaniem identyfikatora konta w panelu klienta, do którego mamy przypisać domenę. Transfer domeny .eu wiąże się z koniecznością przedłużenia jej ważności o +1 rok. Obecny okres rozliczeniowy nie zostanie utracony, po przeniesieniu, ważność domeny zostanie przedłużona o dodatkowy rok od bieżącej daty wygaśnięcia.

Gdy wprowadzimy kod authinfo do systemu, otrzymasz proformę za odnowienie domeny zgodnie z cennikiem. Transfer zakończy się od razu po opłaceniu proformy (w przypadku płatności elektronicznych w panelu) lub po zaksięgowaniu przez nas wpłaty. Transfer nie wpłynie na działanie Twoich usług. Po zakończeniu transferu domena zostanie przypisana do panelu klienta oraz odnowiona o +1 rok.

Transfer przez stronę lh.pl

Transfer domeny możesz wprowadzić także samodzielnie na stronie: https://www.lh.pl/domeny w polu “TRANSFERUJ“.

transfer domeny do LH.pl