Przeniesienie domeny do LH.pl

Przeniesienie domeny .pl .com.pl info.pl biz.pl i innych polskich domen

Aby przenieść domenę polską do LH.pl, potrzebujesz kodu authinfo. Kod authinfo jest to ciąg znaków przypisanych do domeny, który możesz uzyskać od obecnego operatora.

Dowiedz się więcej – jak uzyskać kod authinfo do domeny?

Po uzyskaniu kodu prześlij go do nas na adres: info@lh.pl wraz z podaniem identyfikatora konta w panelu klienta, do którego mamy przypisać domenę.
Gdy wprowadzimy kod authinfo do systemu, na adres e-mail przypisany do Twojej domeny, otrzymasz wiadomość od: automat@dns.pl z linkiem do zaakceptowania transferu. Gdy klikniesz w link, domena zostanie dopisana do Twojego panelu klienta.

Migracja domeny .pl jest bezpłatna. Okres rozliczeniowy dla domeny nie ulegnie zmianie. Przeniesienie domeny nie wpłynie na działanie Twoich usług.

WAŻNE! Jeżeli Twoja domena jest już po okresie rozliczeniowym w momencie transferu, wymagane będzie jej odnowienie. Dopiero gdy otrzymamy wpłatę, wprowadzimy transfer do realizacji.

Transfer domeny globalne (.com, .net, .info, .biz)

Aby wykonać transfer domeny globalnej do LH.pl, potrzebujesz kodu authinfo. Kod authinfo jest to ciąg znaków przypisanych do domeny i powinieneś uzyskać od obecnego operatora.

Po uzyskaniu kodu prześlij go do nas na adres: info@lh.pl wraz z podaniem identyfikatora konta w panelu klienta, do którego mamy przypisać domenę.
Transfer domeny globalnej wiąże się z koniecznością odnowienia jej o +1 rok. Obecny okres rozliczeniowy nie zostanie utracony, po przeniesieniu, ważność domeny zostanie przedłużona o rok.
Gdy wprowadzimy kod authinfo do systemu, otrzymasz fakturę proformę za odnowienie domeny (odnowienie .com, .net, .info, .biz to 69 zł netto). Transfer potrwa do 5 dni i nie wpłynie na działanie Twoich usług. Po zakończeniu transferu domena zostanie przypisana do panelu klienta oraz odnowiona o +1 rok.

WAŻNE! Jeżeli w ciągu ostatnich 60 dni wykonywałeś aktualizację danych abonenta albo cesję domeny globalnej, nie będziesz mógł zrealizować transferu domeny.
Operatorzy domen globalnych wprowadzili to ograniczenie by zapobiegać sprzedaży domen na rynku wtórnym.
Transfer będziesz mógł wykonać po upływie 60 dni od ostatnich zmian.

Migracja domeny europejskie (.eu)

Do przeniesienia domeny .eu do LH.pl potrzebujesz kodu authinfo. Kod authinfo jest to ciąg znaków przypisanych do domeny i powinieneś uzyskać od obecnego operatora.

Po uzyskaniu kodu prześlij go do nas na adres: info@lh.pl wraz z podaniem identyfikatora konta w panelu klienta, do którego mamy przypisać domenę.
Transfer domeny .eu wiąże się z koniecznością odnowienia jej o +1 rok. Obecny okres rozliczeniowy nie zostanie utracony, po przeniesieniu, ważność domeny zostanie przedłużona o rok.
Gdy wprowadzimy kod authinfo do systemu, otrzymasz fakturę proformę za odnowienie domeny (odnowienie .eu to 69 zł netto). Transfer zakończy się od razu po wprowadzeniu kodu i nie wpłynie na działanie Twoich usług. Po zakończeniu transferu domena zostanie przypisana do panelu klienta oraz odnowiona o +1 rok.

Transfer przez stronę lh.pl

Transfer domeny możesz wprowadzić także samodzielnie na stronie: https://www.lh.pl/domeny w polu „TRANSFERUJ„.

transfer domeny do LH.pl