Co to jest domena techniczna na hostingu w LH.pl?

Domena techniczna to adres wskazujący na Twój serwer w LH.pl. Jest ona utworzona jako subdomena w domenie lh.pl i pozwala wywołać (np. w przeglądarce internetowej) pliki umieszczone na Twoim serwerze.

Domena techniczna nie jest odpowiednia do celów komercyjnych ani do publikowania strony dla użytkowników końcowych. Służy ona do tymczasowej pracy nad stroną lub do innych zastosowań, które nie wymagają udostępniania strony w publicznie.

Pamiętaj! Domena techniczna nigdy nie powinna być wykorzystywana jako publiczny adres Twojej strony. To tylko i wyłącznie roboczy adres, który możesz wykorzystać w trakcie budowania strony. Gdy ukończysz stronę i zechcesz ją udostępnić publicznie, zagwarantować sobie profesjonalny adres i wysoki potencjał SEO, koniecznie zdecyduj się na zakup własnej domeny (na przykład domeny .pl, .com.pl, .com, .eu lub innej).

Jak działa domena techniczna w LH.pl?

Domena techniczna jest tworzona automatycznie w momencie zakupu serwera na podstawie jego nazwy. Przykładowo, jeśli Twój serwer nosi nazwę serwer123456789, to domena techniczna będzie miała postać serwer123456789.lh.pl.

Na jaki katalog wskazuje domena techniczna?

Domena techniczna zawsze wskazuje na katalog public_html na Twoim serwerze.

Czy mogę zmienić adres domeny technicznej na inny?

Nie, domena techniczna zawsze jest zgodna z nazwą serwera.

Raport rynku WordPress