Akademia Zdalna

Akademia Zdalna to projekt stworzony przez Elę Wolińską, która tak mówi o sobie:

“Od 2010 roku współpracuję z przedsiębiorcami, przejmując część ich obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Jestem jedną z najbardziej doświadczonych wirtualnych managerek i asystentek na rynku polskim i chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, ucząc inne osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży WA.
Z wykształcenia jestem administratywistką i pedagogiem, po wielu kursach marketingu, zarządzania, reklamy oraz z obsługi programów graficznych.
Nauczanie innych wspaniałych kobiet jak przejść na pracę zdalną, to moja pasja.

Dlatego od ponad 4 lat jestem mentorką wirtualnych asystentek. Pomagam im wejść do zawodu, określić swoją specjalizację. Motywuję i wspieram w chwilach zwątpienia. Pokazuję też jak wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie i zaistnieć w branży wirtualnej asysty.

Dzięki kursom oraz indywidualnym spotkaniom mentorskim wypuściłam spod swoich skrzydeł wiele uzdolnionych dziewczyn, które obecnie realizują się jako Wirtualne Asystentki.

Swoją wiedzę podpieram solidnym doświadczeniem praktycznym. Oprócz satysfakcji i niezależności finansowej kariera Wirtualnej Asystentki i Wirtualnego Managera dała mi wolność i spełnienie.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i wokalistką. Wolny czas spędzam czytając książki, spacerując po lesie lub tworząc rękodzieło.”

Przejdź do strony Partnera: https://akademiazdalna.pl/

W czym Akademia Zdalna może Ci pomóc?

Akademia Zdalna to miejsce, w którym znajdziesz kursy i produkty dla freelancerów. W jednym miejscu otrzymasz wszystko to, co pozwoli Ci sprawnie rozpocząć budowanie profesjonalnego biznesu online. Ela prowadzi takżę kursy techniczne m.in. obróbka podcastów, prowadzenie skutecznego newslettera, oraz kursy ogólnorozwojowe łączące umiejętności techniczne z kompetencjami sprzedażowymi i miękkimi. Akademia Zdalna skupia się szczególnie na wsparciu wirtualnych asystentek, ale i inni specjaliści mogą znaleźć coś dla siebie. Ela Wolińska zajmuje się także pisaniem e-booków, nagrywaniem podcastów, tworzeniem planerów rozwojowych. Jako mentor prowadzi konsultacje dla kobiet w procesie zmiany. Pomaga się przebranżowić, znaleźć specjalizację i stworzyć satysfakcjonującą ofertę.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Klienci LH.pl otrzymują 10% stałego rabatu na wszystkie e-booki i planery na hasło LH10.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress