Brand Active Sp. z o. o.

Brand Active to agencja Shopify & eCommerce działająca od 2016 roku, należąca do grupy Divante zrzeszonej w Cloudflight. Firma swoje działania koncentruje na platformie Shopify Plus oraz zapewnia integracje z takimi systemami jak ERP, CRM czy POS. Zespół developerski odpowiada również za tworzenie dedykowanych aplikacji oraz integracji z PIM Akeneo. Brand Active świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi sklepów internetowych – analizy przedwdrożeniowe, strategie, audyty, UX/UI Design, eCommerce Growth. Agencja została wyróżniona w rankingu Deloitte Technology Fast 50 (Rising Stars) oraz w zestawieniu 100 najlepszych firm IT w Polsce wg Clutch.

Przejdź do strony Partnera: https://brandactive.pl/

W czym Brand Active Sp. z o. o. może Ci pomóc?

Brand Active realizuje:

  • Wdrożenia Shopify Plus,
  • Wdrożenia PIM Akeneo,
  • Analizy przedwdrożeniowe,
  • Integracje z systemami ERP i CRM,
  • Dedykowane aplikacje dla eCommerce,
  • UX/UI Design – eCommerce Growth,
  • Strategie i rozwój.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Klienci korzystający z usług Brand Active mogą skorzystać z rabatu na hosting w LH.pl.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress