Brave New

Brave New to agencja internetowa, która specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych serwisów i sklepów internetowych. W szczególności we współpracy z agencjami reklamowymi, startupami i firmami z Polski i zagranicy. W ciągu ostatnich 4 lat zrealizowała kilkaset projektów stron i sklepów internetowych.

Zespół Brave New współpracował m.in. z Arturem Jabłońskim, serwisem Marketer+, Miastem Krakowem czy firmą KLM. Wśród najciekawszych projektów agencji znajdują się:

  • serwis rezerwacji wycieczek i transferów Mr. Shuttle,
  • strona agencji Artura Jabłońskiego Digitalik,
  • sklep internetowy z kamieniami szlachetnymi Opal Minded.

Biuro agencji znajduje się w Krakowie, ale ceni sobie ona także możliwość pracy zdalnej i budowania relacji online. 15-osobowy zespół tworzący Brave New to specjaliści, którzy w wolnym czasie prowadzą swoje projekty poboczne: blogi, strony WWW czy sklepy internetowe.

Przejdź do strony Partnera: https://bravenew.agency/

W czym Brave New może Ci pomóc?

W Brave New specjalizuje się w tworzeniu serwisów i sklepów internetowych w oparciu o CMS WordPress. Stawia na rozwiązania, które pomogą Ci pozyskać nowych klientów i skutecznie sprzedawać produkty i usługi. Dlatego tworząc projekty skupiają się na celu, który wspólnie z klientem mają osiągnąć.

Agencja budowane serwisy projektuje i koduje od podstaw – dzięki temu są bardzo dobrze zoptymalizowane i szybko się ładują. Jako jedni z niewielu oferują pełną kontrolę nad Twoją stroną – nie musisz znać się na kodowaniu, żeby samodzielnie wprowadzić zmiany na stronie www.

Gdy projekt jest już zakończony możesz liczyć na nasze dalsze wsparcie teamu Brave New, a dodatkowo masz do dyspozycji spersonalizowane szkolenia z obsługi strony i 12 miesięcy gwarancji.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Klienci LH.pl otrzymują 10% zniżki na pakiety abonamentowe.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress