Creativa Legal

Creativa Legal jest nowoczesną kancelarią prawną, która zrozumienie biznesu stawia na równi ze znajomością przepisów. Dobrze wiedzą, że trudno rozwijać biznes, gdy obsługa prawna nie nadąża za zmianami i z tego względu proponują inne rozwiązanie. Jakie? Pracując zgodnie z autorskim procesem, dzięki któremu obsługa prawna przynosi konkretne efekty.

Chcesz działać odważniej i pewniej niż konkurenci? Trafiłeś/aś pod dobry adres!

Przejdź do strony Partnera: https://creativa.legal/

W czym Creativa Legal może Ci pomóc?

Kancelaria posiada sklep internetowy, w którym dostępne są pakiety dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprzedaży w ramach e-commerce zgodnie z prawem (zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej!).  

Zakładasz swój sklep internetowy i utknąłeś/aś na etapie prawnej dokumentacji pozwalającej na legalną sprzedaż? Przejdź do sklepu Partnera: https://creativa.legal/sklep/ 

Potrzebujesz indywidualnej pomocy? Creativa Legal oferuje prawne doradztwo w zakresie działalności:  

  • Firm technologicznych;  
  • Software House’ów; 
  • E-commerce;  
  • Agencji marketingowych oraz działów marketingu; 
  • Marek odzieżowych; 
  • Firm z kapitałem włoskim. 

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Skontaktuj się z Creativa Legal i poinformuj, że jesteś klientem LH.pl – otrzymasz zniżkę do 20% na wybrane usługi.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress