Fox Strategy Sp. z o.o.

Fox Strategy to wrocławska agencja marketingu internetowego. Jako zespół doświadczonych specjalistów, pracuje w duchu samoorganizacji. Pozwala im to jeszcze skuteczniej angażować się w procesy wewnętrzne klientów, lepiej rozumieć jak działają ich biznesy i jak działania Fox Strategy mogą pomóc im generować zysk. Są częścią zespołu klienta, a nie zewnętrznymi, wynajętymi konsultantami.

Choć wyrośli na SEO, w tym momencie świadczą kompleksowe usługi z zakresu SEO, SEM i content marketingu dla firm B2B oraz sklepów internetowych. Są autorami podcastu Dziennik Budowy Firmy, Sprytnego Newslettera o tematyce marketingowo-biznesowej, wielu artykułów i e-booków, a także Sprytnych Kursów SEO i Ads – online’owych szkoleń dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, specjalizują się również w App Store Optimization i SEO dla podcastów.

Jeśli potrzebujesz efektywnej kampanii opartej o e-marketing i wsparcia w promocji Twojego biznesu – Fox Strategy służy pomocą!

Dane kontaktowe:

Fox Strategy Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 23
50-044 Wrocław

NIP: 8971837880
REGON: 366905453

Telefon: +48 519 087 061
E-mail: biuro@foxstrategy.pl

Przejdź do strony Partnera: https://foxstrategy.pl/

W czym Fox Strategy Sp. z o.o. może Ci pomóc?

Fox Strategy działa w obszarach:

  • pozycjonowanie (działania SEO),
  • reklamy Google Ads i kampanie PPC,
  • social media i reklamy na Facebooku,
  • analityka webowa oraz UX,
  • copywriting/content,
  • pozycjonowanie aplikacji (ASO),
  • konsulting i szkolenia.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Klienci LH.pl mogą liczyć na 20% rabatu na wybrany kurs online (SEO, Google Ads bądź pakiet) w Akademii Fox Strategy.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress