Get Noticed Agency

Get Noticed Agency to agencja digital marketingu, która specjalizuje się w prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w środowiskach: Google Ads, Meta (Facebook Ads), Linkedin Ads, Microsoft Ads, a także w działaniach ukierunkowanych na poprawę widoczności oraz kreowania marki Partnera, czyli m.in. w: SEO, SXO, prowadzeniu mediów społecznościowych, tworzeniu grafik reklamowych i stron internetowych. Skuteczność oraz profesjonalizm agencji potwierdzają giganci branży reklamowej: Google (Status Google Premier Partner 2022) oraz Meta (Meta Business Partner).

Dane kontaktowe:

Get Noticed Agency

ul. Towarowa 37/213
61-896 Poznań

NIP: 9721294611
REGON: 381453628

Telefon: 507108082
E-mail: konrad.kraszewski@getnoticed.agency

Przejdź do strony Partnera: https://getnoticedagency.pl/

W czym Get Noticed Agency może Ci pomóc?

Get Noticed Agency w szczególności specjalizuje się w analityce internetowej oraz działaniach ukierunkowanych na ekspansję na rynki zagraniczne. Jako jedna z 10 agencji w Polsce jest dedykowanym partnerem Google dla kampanii eksportowych. W ciągu ostatnich 4 lat Get Noticed Agency pomogło kilkuset firmom z całej Polski w skalowaniu przychodów, pozyskiwaniu nowych klientów, poszerzaniu zasięgu oraz kreowaniu marek.

Wśród Partnerów Get Noticed Agency znajdują się najwięksi liderzy swoich branż, jak choćby:

  • Cortland,
  • NEONAIL,
  • S’portofino.

Zespół Get Noticed Agency składa się z certyfikowanych ekspertów działów, takich jak: Google Ads, Facebook Ads, SEO, Social Media, grafika reklamowa. Kilkudziesięcioosobowy skład pozwala na efektywne i indywidualne podejście na rzecz każdego z Partnerów, a za jakość kontaktu i realizację oczekiwań klientów odpowiada dedykowany dział Customer Success. Agencja odznacza się wysokimi standardami transparentnej komunikacji oraz funkcjonalnego i systematycznego planowania oraz realizacji celów i założeń współpracy.

Get Noticed Agency specjalizuje się w tzw. performance marketingu, czyli działaniach ukierunkowanych na dostarczanie konkretnych rezultatów. Na ten cel wykorzystywane są płatne kampanie reklamowe w Google, Meta, Linkedin, Microsoft, jak i działania organiczne: pozycjonowanie, SXO, UX, content marketing, prowadzenie mediów społecznościowych czy grafika internetowa.

Agencja stawia na kompleksowość i transparentność współpracy, dlatego w trakcie realizacji usług wdrażane są najnowocześniejsze rozwiązania reklamowe, jak i zarządzania projektami oraz komunikacji. Get Noticed Agency zapewnia pełne wsparcie swoim Partnerom, także w zakresie pomysłów i inicjatyw dotyczących potencjalnych możliwości zwiększania korzyści, czy wykorzystania potencjału w poszczególnych okresach.

To wszystko sprawia, że Get Noticed Agency jest agencją, która odznacza się wysokimi ocenami współpracy, dużą liczbą pozytywnych rekomendacji, jak i certyfikatami oraz nagrodami przyznawanymi przez największych potentatów środowiska internetowego..

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress