ICEA

ICEA S.A. to polska agencja digitalowa, która, jako one-stop shop, dostarcza kompleksowych usług digital marketingowych wiodącym i ambitnym klientom w Polsce i za granicą – m.in. PZU, Orange, Viessmann i Panattoni. Firma oferuje strategiczne rozwiązania w obszarach SEO, ads i CRO.

W ramach filozofii one-stop shop ICEA zapewnia realizację wszystkich potrzeb digitalowych związanych z e-commerce. Wdrażanie tej koncepcji jest możliwe dzięki zapleczu specjalistów i partnerów z całego spektrum usług technologicznych i marketingowych. W roku 2023 firma została nagrodzona Diamentem Forbesa, nagrodą semKRK Awards oraz tytułem Performance Marketing Diamonds Izby Gospodarki Elektronicznej.

ICEA to digital marketing kompatybilny z przyszłością – najnowsze technologie w rękach ludzi, którzy wiedzą, jak osiągnąć wysokie wyniki w digitalu.

W czym ICEA może Ci pomóc?

ICEA oferuje strategiczne rozwiązania w obszarach SEO, ads i CRO. W ramach filozofii one-stop shop ICEA zapewnia realizację wszystkich potrzeb digitalowych związanych z e-commerce. Wdrażanie tej koncepcji jest możliwe dzięki zapleczu specjalistów i partnerów z całego spektrum usług technologicznych i marketingowych.

Firma gwarantuje pełną obsługę sklepom internetowym i innym usługodawcom online – od oprogramowania, przez logistykę i płatności aż po holistyczny marketing. Partnerami ICEA są firmy o stabilnej pozycji, uzupełniające kompetencje zespołu ICEA i oferujące najwyższą jakość wyspecjalizowanych usług.

Firma łączy wiedzę technologiczną i doświadczenie biznesowe z zaangażowaniem w relację z klientem i biegłością w adaptowaniu rozwiązań do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Specjaliści opracowują strategie i pełnią nadzór nad autorską technologią wspieraną AI. Istotnym aspektem długofalowej realizacji usług digitalowych jest ekspercka weryfikacja rezultatów i precyzyjne kalibrowanie metod w oparciu o dane i w odpowiedzi na ewoluujące potrzeby klienta

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Będąc Klientem LH.pl możesz skorzystać ze specjalnej oferty na usługi ICEA przy nawiązaniu współpracy.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.