Grupa iCEA

Grupa iCEA to biznesowe podejście do pozycjonowania stron internetowych. To agencja SEO, która już od 2007 wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, który budują najlepsi eksperci SEO z wieloletnim doświadczeniem. Z swoją ofertą wychodzi poza granice kraju, operując także w Indiach i USA.

iCEA

W czym Grupa iCEA może Ci pomóc?

Grupa iCEA specjalizuje się w zwiększaniu widoczności i konwersji klientów z branży e-commerce, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu SEO, SEM i UX.

Strategie SEO, realizowane przez specjalistów z Grupa iCEA, to gwarantowany zwrot inwestycji, poparty średnim ROAS na poziomie 1244%. W skali roku firma generuje dla swoich klientów ponad 5 mld wyświetleń w wynikach wyszukiwania Google i 250 mln wejść na strony. Prawdziwym sukcesem jest jednak ruch, który konwertuje, generując ponad 25% przychodu dla klientów, na podstawie transakcji o średniej wartości 375,26 zł.

Chcesz wiedzieć, co Grupa iCEA może zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu? Wystarczy, że zapiszesz się na bezpłatną konsultację SEO, podczas której Analityk SEO przeprowadzi analizę Twojej witryny. Konsultacja odbywa się online i nie generuje zobowiązań, a Ty masz szansę zdobyć cenną wiedzę o tym, jak zwiększyć swoją sprzedaż.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Będąc Klientem LH.pl możesz wykorzystać Voucher 1000 zł na usługi Grupy iCEA przy nawiązaniu współpracy.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress