Ola Gościniak, Jestem Interaktywna

Ola Gościniak jest twórcą projektu Jestem interaktywna. Pomoże Ci stworzyć oraz rozwinąć wymarzone miejsce w sieci. Wystarczy czas, chęci oraz WordPress 🙂 Jest autorką książki. „Bądź Online” oraz książkoplanera „Rok w biznesie online”, prowadzi bloga, kanał na YT oraz grupę FB Jesteśmy Interaktywne.

Przejdź do strony Partnera: http://badzonline.pl

W czym Ola Gościniak, Jestem Interaktywna może Ci pomóc?

Od 6 lat pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już prawie 50 000 Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę www od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzy zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Przy zakupie książki “Bądź online” wykorzystaj kod “og”, aby otrzymać darmową dostawę.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress