Ola Gościniak, Jestem Interaktywna

Ola Gościniak jest twórcą projektu Jestem interaktywna. Pomoże Ci stworzyć oraz rozwinąć wymarzone miejsce w sieci. Wystarczy czas, chęci oraz WordPress 🙂 Jest autorką książki. „Bądź Online” oraz książkoplanera „Rok w biznesie online”, prowadzi bloga, kanał na YT oraz grupę FB Jesteśmy Interaktywne.

Dane kontaktowe:

IMAGOSPOT Aleksandra Gościniak

ul. Płk. Hynka 8/10
62-230 Witkowo

NIP 7842386156
REGON 302222971

E-mail: kontakt@olagosciniak.pl

Przejdź do strony Partnera: https://badzonline.pl

W czym Ola Gościniak, Jestem Interaktywna może Ci pomóc?

Od 2015 roku lat pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już ponad 60 000 Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzy zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne.

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Interaktywnej Konferencji GIRLBOSS, inicjatorka raportu Jesteś ekspertką! Uwierz w to! i autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Przy zakupie Interaktywnej Akademii WordPressa podaj kod “lh” i zgarnij 100 zł zniżki. Do akademii dołączysz tutaj: https://olagosciniak.pl/akademia/

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress