MKZ Studio sp. z o.o.

dajsiezobaczyc.pl należy do grupy MKZ Studio i od 4 lat pomagamy naszym klientom zaistnieć w sieci. Klientem zajmujemy się kompleksowo — od fazy doradztwa i projektu poprzez realizację aż do wieloletniej opieki nad wykonanymi zleceniami. Jesteśmy związani głównie z łódzkim biznesem, ale wykonujemy zadania w całej Polsce oraz zagranicą. Cenimy sobie niezależność, dlatego każdy z naszych specjalistów ma możliwość rozwoju własnych projektów. Przez ostatnie kilka lat zrealizowaliśmy kilkaset projektów — zaufaj nam i Ty!

Przejdź do strony Partnera: https://www.dajsiezobaczyc.pl

W czym MKZ Studio sp. z o.o. może Ci pomóc?

Świadczymy usługi z zakresu:

  • Tworzenia stron internetowych
  • Tworzenia sklepów internetowych

Oraz szeroko pojętego marketingu internetowego:

  • Kampanie Google Ads
  • Kampanie Facebook Ads

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Klienci na hasło “LH” otrzymają darmową domenę .pl, hosting 10 GB oraz certyfikat SSL opłacone na rok!

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress