Pikus.IT

Pikus.IT to team Karolina i Tomasz Pikus. Mają ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu stron WWW i marketingu internetowym. Prowadzą szkolenia indywidualne i kursy online z zakresu tworzenia stron i sklepów online na WordPress i WooCommerce oraz reklam na Facebooku i Instagramie. Prowadzą wyzwania, webinary, tworzą e-produkty edukacyjne. We współpracy szczególnie cenią sobie partnerskie relacje. Doradzają wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Klienci cenią we współpracy z Pikus.IT sprawny i dobry kontakt oraz zimną krew tam, gdzie w grę wchodzi stres związany np. z premierą nowej strony.

Przejdź do strony Partnera: https://pikus.it/

W czym Pikus.IT może Ci pomóc?

Pikus.IT kompleksowo opiekuje się biznesem swoich klientów w sieci – tworzy strony internetowe (również sklepy online), identyfikacje wizualne, grafikę reklamową, zarządza reklamami w mediach społecznościowych (FB, IG, Pinterest) oraz Google Ads, wykonuje zdjęcia i wideo (produktowe i wizerunkowe).

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Z kodem 4BCDF3 otrzymasz 20% rabatu na audyt strony WWW lub sklepu online z konsultacją (do wykorzystania w sklepie na https://pikus.it).

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.