SEMSTORM – SEO & content tool

SEMSTORM to wszechstronny, prosty w obsłudze system, który ułatwia codzienną pracę z SEO i contentem. Znajdziesz tu 5 uzupełniających się narzędzi, dzięki którym m.in. zaplanujesz swoją strategię marketingową, wypozycjonujesz serwis oraz napiszesz zoptymalizowane treści. To dlatego SEMSTORM wybrało już ponad 68 tysięcy użytkowników – właścicieli biznesów, copywriterów, marketerów i SEO-wców.

Przejdź do strony Partnera: https://www.semstorm.com/pl

W czym SEMSTORM – SEO & content tool może Ci pomóc?

Narzędzia SEMSTORM zwiększają skuteczność promocji w wyszukiwarkach oraz pomagają w pracy nad SEO, PPC i Content Marketingiem.

Platforma wspiera właścicieli biznesów i marketerów w codziennych obowiązkach związanych z prowadzeniem strony, m.in.:

  • Sprawdza dane dotyczące wybranej witryny, jej miejsce w rankingu na różne frazy oraz największą konkurencję i porównuje serwisy.
  • Podaje słowa kluczowe oraz tematy dla każdego rodzaju contentu. Informacje pobierane są zarówno z Google czy Youtube’a, jak i największych e-commerców.
  • Na bieżąco monitoruje efekty podjętych działań, aby szybko wyłapać wahania pozycji.

SEMSTORM zapewnia również dostęp do innowacyjnego edytora SEO. Dzięki analizie treści z topowych wyników wyszukiwania Asystent Contentu pokazuje optymalne statystyki dla publikacji, m.in. liczbę znaków, grafik, nagłówków, etc. Ponadto sugeruje inne słowa kluczowe oraz pilnuje poprawności i czytelności dokumentu. Z jego pomocą bez trudu pisze się dobrze zoptymalizowane teksty poprawiające widoczność.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

25% rabatu na dowolny pakiet SEMSTORM.

Żeby skorzystać z rabatu, wybierz pakiet z cennika (https://app.semstorm.com/pricing) i dodaj kupon: lh.pl

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress