SP-Media Przemysław Szliep

Do SP-Media przychodzą Klienci, którzy wiedzą, że chcą z naszą pomocą uzyskać coś niepowtarzalnego, coś, co pomoże wypromować ich biznes oraz coś, co da im satysfakcję. Ta wiedza oraz “wejście w buty” Klienta pozwalają na propozycje najlepszych rozwiązań dla danego biznesu. Strony internetowe oraz sklepy są wykonywane zgodnie z zasadami UX i UI. Po wykonanych realizacjach serwisów wykonujemy darmowe szkolenie z obsługi witryny. Ponadto, na życzenie Klienta oferujemy administrowanie stroną. Nasze logotypy powstają na bazie ręcznie rysowanych grafik w specjalnym programie graficznym. Każde projekty, w tym także produktów DTP są unikalne i indywidualne. O tym, że robimy coś fajnego, co sprzedaje, spełnia marzenia i osiąga maksimum satysfakcji, przekonało się już wiele firm.

Przejdź do strony Partnera: https://spmedia.pl/

W czym SP-Media Przemysław Szliep może Ci pomóc?

  • tworzenie stron www,
  • tworzenie sklepów online,
  • tworzenie identyfikacji wizualnej,
  • reklama na facebooku i w googlach,
  • administracja stron www,
  • wizytówki, ulotki, banery, katalogi, itp.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Dla Klientów LH.PL mamy specjalny rabat o wartości 10% od ceny wybranej usługi!

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress