Tebim

Chcesz wyprzedzić konkurencję i szukasz szybkiego, dobrze sprzedającego i zintegrowanego z oprogramowaniem Twojej firmy sklepu internetowego?

Jesteśmy autoryzowaną Agencją PrestaShop, z certyfikowanymi deweloperami, specjalistami architektury oprogramowania, UX designu i SEO. Mamy 12-letnie doświadczenie w branży E-commerce i wdrożyliśmy już ponad 104 sklepy Prestashop.

Nasz zespół +19 specjalistów, a w tym ponad 10 programistów, zwiększy sprzedaż w Twoim aktualnym sklepie lub wdroży dla Ciebie nowy zoptymalizowany sklep PrestaShop w 2 miesiące.

Jesteśmy ekspertami od Prestashop, to co nas wyróżnia, to technologia. Wykorzystujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania, co sprawia, że oprogramowanie sklepu działa szybko i stabilnie. Jako jedna z niewielu agencji Prestashop wdrażamy testy automatyczne, abyś mógł sprzedawać 24/7 i spać spokojnie.

Przejdź do strony Partnera: https://tebim.pro/konsultacja/

W czym Tebim może Ci pomóc?

UX design, dzięki czemu tworzymy piękne, intuicyjne i wysoko konwertujące sklepy, ale również w automatyzacji i integracji sklepów Prestashop z programami ERP, WMS, PIM, CRM i innymi systemami, co jest szczególnie istotne dla rozwiniętych firm potrzebujących automatyzacji, oraz prowadzących sprzedaż w wielu krajach i wielu kanałach, w tym sprzedaż stacjonarną, B2B, czy marketplace.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Konsulting wyboru oprogramowania dla eCommerce
  • Projektowanie UX i wdrożenie dedykowanego sklepu PrestaShop
  • Przyspieszenie oraz optymalizacja technologiczna sklepu
  • Audyt UX z wyceną i przeprowadzeniem wdrożeń
  • Aktualizacje oraz usługi utrzymaniowe PrestaShop
  • Integrację oprogramowania i dedykowane aplikacje oparte o komunikację API,

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Jak zwiększyć dochód w sklepie internetowym, bez podnoszenia budżetów reklamowych? 

2 bezpłatne poradniki o optymalizacji analityki internetowej oraz dobrego UX/UI design dla eCommerce!

Odbierz BEZPŁATNIE

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress