WBShop.pl

WBShop to niecodzienne podejście do biznesu i współpraca na partnerskim poziomie. Firmie przyświeca idea świadczenia usług “po ludzku”, opierając komunikację z klientem na łatwym i zrozumiałym języku, bazując na danych i realnych do osiągnięcia celach. Jak sami oceniają, wyróżnia ich: kompleksowość, dokładność i terminowość.

Przejdź do strony Partnera: https://wbshop.pl

W czym WBShop.pl może Ci pomóc?

WBShop zajmuje się kompleksowo tworzeniem sklepów internetowych skierowanych dla małych i dużych przedsiębiorstw. Kompleksowość współpracy oznacza towarzyszenie klientowi już od etapu wyboru oprogramowania (Prestashop lub WooCommerce), poprzez projekt, uruchomienie sklepu, aż po stałe wsparcie po oddaniu produktu w ręce nowego właściciela.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Dla wszystkich klientów korzystających z usług LH.pl oraz ich partnerów WBShop przygotuje specjalne wyceny.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów – aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług – 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta – 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego – zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Bezpłatny kurs WordPress