WBShop.pl

WBShop.pl to niecodzienne podejście do biznesu i współpraca na partnerskim poziomie. Firmie przyświeca idea świadczenia usług “po ludzku”, opierając komunikację z klientem na łatwym i zrozumiałym języku, bazując na danych i realnych do osiągnięcia celach. Jak sami oceniają, wyróżnia ich: kompleksowość, dokładność i terminowość.

Od ponad 3 lat firma rozwija się i tworzy unikalne projekty na różny budżet. Nie robią niczego mechanicznie i od szablonu, a dla każdego klienta podchodzi z indywidualną ręką, aby nie był to stworzony kolejny nudny serwis, a taki, który przykuje uwagę na najważniejsze elementy na stronie czy sklepie internetowym.

Dane kontaktowe:

WBShop.pl
Chabrów 5/13
41-700 Ruda Śląska

NIP: 6412554840
REGON: 389788877

Tel. +48 737 180 483
e-mail: bok@wbshop.pl

Przejdź do strony Partnera: https://wbshop.pl

W czym WBShop.pl może Ci pomóc?

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron i sklepów internetowych dostosowując budżet pod klienta z zachowaniem sytuacji win-win. Swoją ofertę kierujemy do każdego rodzaju konsumenta od osoby prywatnej po największe przedsiębiorstwa.

Co możemy Ci zaoferować:

  • tworzenie sklepów internetowych w oparciu o Woocommerce, Prestashop czy Shoper,
  • tworzenie stron internetowych w oparciu o WordPress,
  • tworzenie graficznych stopek mailowych,
  • bieżąca obsługa stron i sklepów internetowych w zakresie administracyjnym oraz technicznym,
  • projektowanie stron i sklepów internetowych,

Oczywiście pozostałe zapytania nie pasujące do powyższego schematu chętnie przegadamy i przedstawimy swoje stanowisko oraz ofertę.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

Dla klientów LH.pl, którzy wspomną o tym w wiadomości mailowej przygotujemy specjalną wycenę sięgającą do nawet 10% wartości umowy.

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress