Zaufane

Zaufane.pl to usługa pełnego zarządzania transakcyjnymi opiniami, pozwalająca skupić się na tym co prawdziwie ważne w branży e-commerce: wzroście Twojej Firmy. Rozwiązanie ma na celu dostarczenie właścicielom sklepów internetowych i firm usługowych usługi szybkiego i efektywnego pozyskiwania, a także prezentowania rekomendacji klientów o marce i produktach, dzięki czemu wzmacniają oni swoją pozycję na rynku i budują zaufanie do swojej oferty.
Zaufane.pl jest stworzone dla każdego biznesu w e-commerce. Naszym zadaniem jest wsparcie naszych klientów i zarządzanie ich reputacją w Internecie. Dajemy możliwość zwiększenia ruchu i współczynnika konwersji, dzięki zweryfikowanym i transakcyjnym opiniom.

Przejdź do strony Partnera: https://zaufane.pl/

W czym Zaufane może Ci pomóc?

  • Opinie dla firm usługowych
  • Opinie potransakcyjne dla sklepów internetowych
  • Gwiazdki w wynikach organicznych
  • Gwiazdki w reklamach płatnych Google Ads
  • Gwiazdki w reklamach produktowych PLA
  • Gwiazdki w wizytówce Google Moja Firma

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla klientów LH.pl

15% upustu na okres testowy

Program partnerski w LH.pl

Każdym partnerem zajmuje się Agnieszka, opiekunka programu partnerskiego. Doradzi Ci, jak najskuteczniej polecać usługi LH.pl i zyskać najwyższe prowizje.

Skontaktuj się z Agnieszką już teraz.

TELEFON

+48 61 624 02 76

Nasi partnerzy ocenili program partnerski LH.pl

91%

Atrakcyjność oferty dla klientów - aż 91% Partnerów LH.pl uważa, że stosunek jakości usługi do ceny jest najlepszy na rynku.

89%

Niezawodność oferowanych usług - 89% naszych Partnerów, uważa, że oni sami oraz ich Klienci nie zauważyli problemów technicznych.

97%

Jakość Biura Obsługi Klienta - 97% Partnerów ocenia, że wsparcie naszego supportu to jeden z największych atutów naszej firmy.

86%

Atrakcyjność programu partnerskiego - zdecydowana większość naszych Partnerów uważa, że nasz program jest najatrakcyjniejszy na rynku i poleca dołączenie do niego.

Raport rynku WordPress