Dlaczego warto wybrać się na WordCamp Poznań? Zaproszenie i konkurs

WordCamp jest już od kilku lat obowiązkowym wydarzeniem w naszym kalendarzu. To wyjątkowe spotkanie twórców, użytkowników i miłośników WordPressa, a tegoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa podwójnie – odbywa się w Poznaniu!

Contributor Day na rozgrzewkę

Konferencja potrwa 3 dni i rozpocznie się 6 lipca 2018 roku. Pierwszy dzień w całości poświęcony jest rozwojowi WordPressa. Jak twierdzą organizatorzy, to spotkanie nie tylko dla programistów, ale także wszystkich osób, które lubią rozwiązywać problemy innych użytkowników i chcieliby swoim udziałem wesprzeć polską wersję WordPressa. Contributor Day potrwa 8 godzin, a zaplanowane działania będą dotyczyć poprawek do core WordPressa, opracowywania dokumentacji, czy też pracy na oficjalnym forum pomocy technicznej.

WordCamp Poznań

a tak było w Lublinie w 2017 roku (zdjęcie pochodzi ze strony: https://2017.lublin.wordcamp.org/, a jego autorem jest Wojciech Równanek, rownanek.art.pl)

Dzień drugi i trzeci – prelekcje i warsztaty

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w punktach programu w ramach dwóch ścieżek: ogólnej i technicznej. Ścieżka ogólna to, między innymi, prelekcje z zakresu SEO i analityki, dobrych praktyk w WordPressie, a także pracy freelancera.

W ramach ścieżki technicznej poruszane będą kwestie takie jak bezpieczeństwo WordPressa, development motywów i wtyczek i wiele, wiele innych. Cały program konferencji można zobaczyć pod tym linkiem.

Zapisy na warsztaty już ruszyły i możecie sprawdzić je w tym miejscu.

WordCamp Poznańa tak było w Lublinie w 2017 roku (zdjęcie pochodzi ze strony: https://2017.lublin.wordcamp.org/, a jego autorem jest Wojciech Równanek, rownanek.art.pl)

Jak nabyć bilet na WordCamp Poznań i ile to kosztuje?

Bilet na 3 dni konferencji to koszt 140 zł i należy zauważyć, że to dużo mniej niż na inne branżowe wydarzenia. Co otrzymujecie w tej cenie? Wstęp na wykłady, warsztaty, Contributor Day i sobotnie middleparty. Dodatkowo otrzymacie koszulkę tegorocznej edycji, a także przekąski, napoje i lunche, które zapewni catering.

Jeśli status uczestnika to dla Was zbyt mało – zostańcie Mikrosponsorem. Prócz profitów uczestnika otrzymacie oficjalne podziękowanie w mediach społecznościowych oraz zaproszenie na wyjątkową kolację dla gości specjalnych. Bilet Mikrosponsora to koszt 350 zł.

Sprawdź jak robią to inni

Gdy prowadzicie swój własny biznes, z pewnością porównujecie oferty z konkurencją. WordCamp to idealna okazja by porozmawiać z osobami, które robią to co Wy i wymienić się cennymi doświadczeniami. Na ścieżce ogólnej dowiecie się jak wycenić projekty i zlecenia, jak podnieść efektywność pracy z domu, czy też jak współpracować z klientami.

Nie zabraknie też dużej dawki wiedzy z zakresu SEO i analityki. Trzeba Was dalej zachęcać?

WordCamp Poznań

a tak było w Lublinie w 2017 roku (zdjęcie pochodzi ze strony: https://2017.lublin.wordcamp.org)

KONKURS*- rozdajemy wejściówki i zniżki na bilety

Na koniec mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 2 bilety na WordCamp Poznań, a także zdobyć 20% zniżkę na 10 wejściówek.

Co trzeba zrobić?

Napiszcie nam w komentarzu pod postem lub na Facebooku, dlaczego chcielibyście pojechać na konferencję. Autorów 2 najlepszych komentarzy nagrodzimy wejściówkami na WordCamp Poznań, a pierwsze 10 osób, które zostawi komentarz, otrzyma od nas 20% zniżkę na bilety.

Konkurs trwa od 5.06 do 14.06 i o jego wynikach będziemy informować na naszym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/wwwlhpl/) i w tym poście na blogu.

Powodzenia i mamy nadzieję – do zobaczenia w Poznaniu!

*Regulamin konkursu jest dostępny pod linkiem.

UWAGA!

Czas na rozstrzygnięcie konkursu!  Postanowiliśmy rozdać nie dwie, a trzy wejściówki na WordCamp 2018!
Nagrody otrzymują:
1. M. D.
2. Ela Wolińska
3. Justyna Bartoszewska
 
20% rabat na bilet wstępu na 3 dni konferencji otrzymuje Piotr Woliński!
 
Do wszystkich nagrodzonych została wysłana wiadomość z informacją o wygranej. Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy i do zobaczenia w Poznaniu! 🙂
Artykuł odpowiedział na twoje pytanie? Udostępnij go dalej:
Obrazek domyślny
Aneta Rutkowska
Lubi gdy wszystko działa, a najlepiej jeżeli działa szybko. W szczególności strony internetowe. Pomaga użytkownikom WordPressa zrozumieć go lepiej. Gdyby fizycy mieli taką umiejętność wyjaśniania skomplikowanych rzeczy, wszyscy rozumielibyśmy fizykę kwantową. Na co dzień koordynuje różne procesy w najlepszej firmie hostingowej w Polsce – LH.pl.

7 komentarzy

  1. Dlaczego chciałabym pojechać? Bo nie ma w życiu nic cenniejszego, niż rozwój! Codziennie ścieram się z WordPressem, niejednokrotnie marząc o tym, aby wiedzieć więcej o jego tajnikach. Co więcej, to doskonała okazja, aby poznać fascynujące osoby działające ze swoimi biznesami, projektami artystycznymi i codziennymi pamiętnikami w odmętach Internetu. 🙂

    Sieć traktuję trochę jak nasze wspólne podwórko – żyjemy tu razem od lat, budując własne zamki z piasku, wieże z klocków i domki na drzewie. Każdy z nas ma inne wyobrażenie na temat swojego fragmentu, a do budowy swojego zamku używa innych materiałów. Dzięki takim spotkaniom możemy w końcu spojrzeć na nasze podwórko, jak na szerszą całość. Zobaczyć od kuchni jak wyglądała budowa tych najwyższych wież i czerpać z doświadczenia ich autorów.

    Do wszystkiego zwykle da się dojść „na własną rękę” , ale nie warto odrzucać pomocnej dłoni, którą definitywnie są dla internetowych twórców wszystkie spotkania z cyklu WordCamp. 🙂

  2. Mam nadzieję, że widzimy się na WordCampie! 🙂 W piątek 15.06 w tym samym poście będziemy informować o rozstrzygnięciu konkursu. Zachęcam do śledzenia 🙂

  3. Wyjazd na konferencje WordCamp zdecydowanie poszerzyłby moje horyzonty. Chciałabym poznać ludzi z branży i sprawdzić jak to jest być jednym z Was. Od najmłodszych lat interesuję się frontendem, a po przez samokształcenie wdrażam się w różne technologie. Myślę że WordCamp mógłby przyśpieszyć i polepszyć moje umiejętności 2 razy szybciej.

  4. Trzymam kciuki za wygraną – mam nadzieję, że widzimy się na WordCampie!
    W piątek 15.06 w tym samym poście będziemy informować o rozstrzygnięciu konkursu. Zachęcam do śledzenia 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.