Domeny

Domena jest indywidualną nazwą, pod którą dostępna jest strona WWW. Warto jednak wiedzieć, gdzie sprawdzić status domeny i jej właściciela, na jakich zasadach można zarejestrować domenę, kiedy domena wygasa oraz wraca do puli dostępnych nazw (cykl życia domeny), a także jak wykonać transfer domeny.

Domena .biz

Domena .biz to popularna domena globalna. Końcówka ta dobrze sprawdzi się dla projektów biznesowych, jednak rejestrować ją mogą zarówno organizacje, jak i osoby prywatne.

Domena .biz.pl

Domena .biz.pl to domena polska, będąca ciekawą alternatywą dla domeny .pl.

Domena .co.uk

Domena .co.uk to wiodące rozszerzenie domenowe w Wielkiej Brytanii.

Domena .com

Domena .com to najpopularniejsza na świecie domena komercyjna, nadająca się do dowolnych zastosowań.

Domena .com.pl

Domena .com.pl to domena polska, będąca ciekawą i często wybieraną alternatywą dla domeny .pl.

Domena .edu

Domena .edu to popularna domena globalna, która sprawdzi się dla projektów edukacyjnych, np. do sprzedaży kursów online lub blogowania w tematyce edukacji.

Domena .edu.pl

Domena .edu.pl jest chętnie wybierana przez firmy szkoleniowe i instytucje zajmujące się edukacją.

Domena .eu

Domena .eu to europejska domena, stworzona z myślą o podmiotach zarejestrowanych w krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Domena .info

Domena .info to popularna domena globalna. Świetnie sprawdzi się dla projektów skupionych na przekazywaniu informacji, np. serwisów newsowych, magazynów branżowych.

Domena .info.pl

Domena .info.pl wybierana jest chętnie przez organizacje zajmujące się przekazywaniem informacji (portale informacyjne).

Domena .net

Domena .net to jedna z bardziej popularnych domen globalnych do dowolnego zastosowania. Sprawdzi się zarówno dla małych, jak i dużych projektów. W szczególności, jeśli chcesz podkreślić swoją działalność w Internecie.

Domena .net.pl

Domena .net.pl podkreśli obecność organizacji w Internecie i pozwoli wyróżnić się na rynku.

Domena .org

Domena .org to popularna domena globalna. Wybierają ją zarówno organizacje, jak i osoby prywatne.

Domena .org.pl

Domena .org.pl to domena polska chętnie wybierana przez różnego rodzaju organizacje i jest ciekawą alternatywą dla domeny .pl.

Domena .pl

Domena .pl to podstawowa domena polska pierwszego rzędu. Najczęściej wybierana i najbardziej popularna w naszym kraju końcówka domenowa.

Domena .waw.pl

Domena .waw.pl to regionalna domena polska, chętnie wybierana przez osoby i organizacje z Warszawy. Podkreśla regionalną działalność przedsiębiorstwa i dobrze sprawdzi się dla małych, lokalnych biznesów.