Jak zmienić pakiet hostingu w LH.pl

Twój obecny pakiet hostingu jest niewystarczający? Zmień go na większy! Zwiększenie pakietu jest możliwe w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego i nie wpływa na działanie Twoich usług. Aby zwiększyć pakiet, nie musisz zamawiać nowej usługi, wykonywać migracji ani martwić się o ciągłość działania strony i poczty.

Zmiana pakietu hostingu w LH.pl

Do zwiększenia pakietu hostingu potrzebujesz dostępu do swojego konta w panelu klienta: https://www.lh.pl/panel/login

Zaloguj się do panelu, a następnie kliknij w sekcję Serwery WWW by wyświetlić wszystkie posiadanie przez Ciebie konta hostingowe.

Po kliknięciu otrzymasz widok aktywnych pakietów hostingowych. Odszukaj hosting, który chcesz zwiększyć, a następnie kliknij w strzałkę “Zwiększ pakiet” na miętowym tle.

Po kliknięciu w strzałkę otrzymasz formularz, w którym możesz wybrać pakiet, do którego chcesz powiększyć swój hosting. Przykładowo, posiadając pakiet ORANGE, możesz zwiększyć go do pakietu KIWI, MANGO lub APPLE. Analogicznie, posiadając pakiet KIWI, zwiększenia możesz dokonać do pakietu MANGO lub APPLE.

Po wyborze nowego pakietu konfigurator zaprezentuje Ci kwotę pełnego odnowienia hostingu o + 1 rok oraz kwotę zwiększenia pakietu do końca okresu rozliczeniowego.

Po kliknięciu Zleć zwiększenie, system wystawi fakturę proforma do uregulowania. Fakturę tę znajdziesz w zakładce Faktury pro forma.

Gdy opłacisz fakturę, a płatność zaksięguje się na naszym koncie, pakiet zostanie powiększony, a Ty zyskasz dodatkową przestrzeń na strony WWW i pocztę. Pamiętaj, by przydzielić dodatkowe miejsce na strony lub pocztę.

Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, kwota odnowienia hostingu będzie już zgodna ze stawką za większy pakiet.