Jak zmienić format daty na webmailu?

Korzystając z różnych usług i urządzeń, można zauważyć, że data utworzenia pliku czy też wiadomości na skrzynce e-mail może mieć różny format. Jest to zależne przede wszystkim od samego programu, z którego korzystasz jak również jego wersji. Cześć programów wymusza wyświetlanie daty w określonym formacie. Jeśli natomiast korzystasz z webmaila na hostingu w LH.pl to mam dla Ciebie dobrą wiadomość — możesz samodzielnie wybrać format daty, który najbardziej Ci odpowiada. W tym poradniku dowiesz się, jak zmienić format daty na webmailu w kilka chwil.

Najpierw zaloguj się na swoją skrzynkę pocztową. W nowej karcie przeglądarki wpisz: poczta.lh.pl. Wpisz pełną nazwę skrzynki, jak również hasło, które nadałeś dla niej w panelu zarządzania (https://www.lh.pl/panel/login) podczas jej tworzenia.

Po zalogowaniu się na swoje konto przejdź do zakładki Ustawienia, następnie Preferencje i wybierz z listy Interfejs użytkownika.

Jak zmienić format daty na webmailu?

Z sekcji po prawej stronie przejdź do pozycji Format daty. Po rozwinięciu listy wyświetlą się dostępny formaty dat, które możesz wykorzystać w webmailu.

Wybierz z listy ten format, który odpowiada Ci najbardziej. Aby zapisać zmiany, kliknij przycisk Zapisz. Teraz wiesz już, jak zmienić format daty na webmailu.

Przeczytaj także:

Raport rynku WordPress