Jak przedłużyć SSL w LH.pl?

Certyfikat SSL ma na celu szyfrowanie wszystkich informacji, jakie użytkownik przesyła przy użyciu strony internetowej. Do danych, które są chronione, należą przede wszystkim dane transakcyjne, dane identyfikacyjne użytkownika, czy też dane bankowe. Korzystanie z zabezpieczenia HTTPS jest niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych, gdzie użytkownik pozostawia swoje dane. Certyfikat SSL ma także duże znaczenie pod kątem SEO strony internetowej. Google coraz większą uwagę zwraca na bezpieczeństwo w Internecie oraz to, czy dane są szyfrowane. Z tego względu tak ważne jest zadbanie o to, aby zachować ciągłość ważności zakupionego certyfikatu SSL — zobacz, jak przedłużyć SSL w LH.pl.

Na wstępie warto zaznaczyć, że certyfikaty SSL wystawiane są przez firmę Certum – to ona jest wystawcą certyfikatów zabezpieczających. Za pośrednictwem LH.pl masz możliwość wykupienia certyfikatu SSL bezpośrednio na naszej stronie, w zakładce certyfikaty ssl.

Certyfikaty SSL wystawiane są na 1 rok, a zatem po wygaśnięciu opłaconego certyfikatu i opłaceniu nowej faktury proforma SSL zostanie wystawiony od nowa na kolejny okres abonencki. Sformułowanie “Jak przedłużyć SSL w LH.pl?” ma charakter dość potoczny. Przedłużenie certyfikatu SSL jest zatem wniesieniem opłaty celem wystawienia nowego certyfikatu SSL na kolejny okres abonencki. Faktury proforma wystawiane są automatycznie 30 dni przed wygaśnięciem usługi, a przypomnienie o płatności wysyłane 30, 14, 7, 2 i 1 dzień przed końcem ważności.

Opłacenie faktury pro forma

W celu opłacenia faktury proforma zaloguj się na swoje konto abonenckie. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Faktury pro forma.

Jak przedłużyć SSL w LH.pl?

Następnie pojawi Ci się lista faktur do opłaty. Zaznacz myszką tę, którą chcesz opłacić. W polu Wybierz sposób płatności możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę zapłaty.

Pamiętaj! Dokonanie opłaty poprzez szybkie płatności spowoduje, że Twoja usługa w kilka chwil będzie aktywna. Możesz także po kliknięciu numeru faktury proforma pobrać fakturę i dokonać przelewu tradycyjnego po zalogowaniu do swojej bankowości elektronicznej, natomiast księgowanie takiej wpłaty trwa 1-2 dni robocze.

Opłacenie certyfikatu SSL w LH.pl

Jeśli wybrałeś już dogodną formę zapłaty, to kliknij przycisk Opłać zamówienie. Zostaniesz przekierowany do wybranej formy płatności.

Przeczytaj także:

Raport rynku WordPress