Jak wypłacić środki z Programu Partnerskiego LH.pl?

Środki zebrane w Programie Partnerskim możesz sprawdzić, a także wypłacić przechodząc do swojego kokpitu Partnera. Znajdziesz tam informację o tym, ile środków zostało zebranych, a także formularz zlecenia ich wypłaty.

Kiedy mogę zlecić wypłatę środków z Programu Partnerskiego w LH.pl?

Aby wypłacić środki, musisz najpierw zgromadzić min. 100 zł netto w Programie Partnerskim. Swój aktualny status zebranych środków możesz sprawdzić, przechodząc w panelu klienta LH.pl do zakładki Program Partnerski -> Podsumowanie.

Na samej górze znajdziesz blok Do wypłaty, w którym wyświetla się aktualna kwota zgromadzonych środków.

Jak zlecić wypłatę środków?

Przejdź do zakładki Program Partnerski -> Podsumowanie w panelu klienta LH.pl, a następnie wyszukaj bloku Do wypłaty. Następnie kliknij przycisk Wypłać środki, aby rozpocząć procedurę wypłaty.

Wyświetlone zostanie nowe okno, w którym należy wypełnić formularz zlecenia wypłaty środków z Programu Partnerskiego. Procedura ta różni się w zależności od tego, czy konto partnerskie jest zarejestrowane na osobę fizyczną, czy na firmę.

Wypłata środków z konta osobistego

Abyśmy mogli wypłacić zgromadzone środki, wskaż właściwy dla swojego miejsca zamieszkania Urząd Skarbowy oraz PESEL i numer konta bankowego. To niezbędne dane do przetworzenia zlecenia wypłaty środków dla osoby fizycznej.

Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk Zleć wypłatę. Środki zostaną wypłacone w ciągu 14 dni od daty zlecenia wypłaty.

Wypłata środków z konta firmowego

Jeśli do wypłaty dochodzi z konta firmowego, konieczne jest wystawienie faktury VAT i załączenie jej w zleceniu wypłaty środków. W wyświetlonym oknie wypłaty środków znajdziesz szczegółowe informacje o tym, na jakie dane wystawić fakturę.

Znajdziesz tu:

  • tytuł usługi,
  • kwotę usługi,
  • dane firmy do faktury.

Po wystawieniu faktury załącz ją w formie pliku PDF, a także wypełnij pozostałe pola, wpisując:

  • numer faktury VAT
  • numer konta do wypłaty środków

Gdy wypełnisz wszystkie pola, kliknij Zleć wypłatę. Zgromadzone środki zostaną wypłacone na podany numer konta w ciągu 14 dni od zlecenia wypłaty.

Raport rynku WordPress