Cesja serwera (zmiana abonenta hostingu) w LH.pl

W celu przeniesienia praw do zarządzania kontem hostingowym na innego użytkownika należy wypełnić i przesłać do nas wniosek cesji serwera.
Prosimy o wskazanie na wniosku identyfikatora konta (loginu), do którego ma zostać przeniesiona usługa. Jeżeli to konto jeszcze nie istnieje, załóż je tutaj: https://www.lh.pl/panel/login.

W przypadku chęci przeniesienia kilku kont hostingowych do nowego konta, wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek i wskażesz w nim numery wszystkich serwerów.

Kliknij i pobierz wniosek cesji serwera

Wypełniony i podpisany dokument prześlij do nas mailem na adres: formalnosci@lh.pl. Dołącz do niego kopię odpowiednich dokumentów potwierdzających tożsamość strony, która oddaje zarządzanie hostingiem na rzecz innego użytkownika.

  • skan dowodu tożsamości w przypadku, gdy hosting zakupiony został w koncie zarejestrowanym na osobę prywatną (na skanie możesz zakryć większość swoich danych, do weryfikacji potrzebujemy jedynie imienia i nazwiska oraz daty ważności dowodu osobistego), alternatywnie – będąc osobą fizyczną możesz złożyć podpis pod wnioskiem za pomocą profilu zaufanego.
  • wpis do ewidencji działalności gospodarczej, KRS lub umowę spółki w pozostałych przypadkach.

Poprawnie wypełniony dokument oraz dołączone do niego załączniki znacznie usprawnią przeprowadzenie cesji serwera. O zakończeniu procesu poinformujemy Cię mailowo.

Ze względu na procedurę weryfikacji danych abonenta, czas realizacji dyspozycji może wynieść do 7 dni roboczych.