Narzędzia i metody poleceń w programie partnerskim LH.pl

Jesteś się webmasterem, prowadzisz Software House, tworzysz strony jako tzw. ”wolny strzelec”? A może na co dzień pomagasz innym lub szkolisz w marketingu internetowym? Dołącz do Programu Partnerskiego LH.pl, polecaj nasze usługi hostingowe i zacznij na tym zarabiać!

Program Partnerski w LH.pl – jak dołączyć?

Aby zacząć polecać wystarczy założyć bezpłatne konto w panelu klienta: panel.lh.pl, a następnie zalogować się i przejść do zakładki PP, widocznej w lewym dolnym rogu:

Program Partnerski w LH.pl

Po kliknięciu w zakładkę PP otrzymasz informację o Regulaminie Programu Partnerskiego. Zapoznaj się z jego treścią, a następnie zaznacz zgodę i kliknij „Akceptuję regulamin„.

Program Partnerski w LH.pl

Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie akceptacji regulaminu i możesz już zacząć polecać nasze usługi! W swoim panelu, w zakładce Program Partnerski znajdziesz dostępne narzędzia poleceń.

Metody poleceń usług LH.pl

Usługi LH.pl w ramach Programu Partnerskiego możesz polecać 3 metodami:

Program Partnerski w LH.pl

1. Reflink

Za pomocą reflinku – link referencyjny jest widoczny na samej górze zakładki PP . Zakupy zrobione za pomocą reflinka zostaną dopisane do Twojego konta partnerskiego. Za pomocą tej metody możesz polecić wszystkie usługi LH.pl.

2. Kod rabatowy

Każdy Partner ma do dyspozycji indywidualny kod rabatowy na dowolny pakiet hostingu współdzielonego w LH.pl. Kod promocyjny pojawia się w panelu kliena po 24h od momentu rejestracji i jest ważny bezterminowo. Można go użyć wiele razy i za każdym razem obniży on cenę hostingu w pierwszym roku o 20%.
Aby użyć kodu, polecony wprowadza go w pierwszym kroku składania zamówienia, w polu „Posiadasz kod rabatowy?”, a następnie zatwierdza wpisanie kodu kliknięciem „DODAJ”. Kod nie działa dla domen, SSLi oraz cloud serverów.

Program Partnerski w LH.pl

3. Konto polecające

To ostatnia z metod polecania to użycie identyfikatora konta polecającego, czyli inaczej – loginu panelu Partnera. Aby skorzystać z tej metody, polecony powinien wpisać identyfikator Partnera w polu „Kto polecił Ci usługę?„, a następnie kliknąć „DODAJ” podczas składania zamówienia.
Za pomocą tej metody poleceń można zamówić dowolną usługę LH.pl: domenę, hosting, SSL lub cloud server.

Program Partnerski w LH.pl