Narzędzia i metody poleceń w programie partnerskim LH.pl

Jesteś się webmasterem, prowadzisz Software House, tworzysz strony jako tzw. ”wolny strzelec”? A może na co dzień pomagasz innym lub szkolisz w marketingu internetowym? Dołącz do Programu Partnerskiego LH.pl, polecaj nasze usługi hostingowe i zacznij na tym zarabiać!

Program Partnerski w LH.pl – jak dołączyć?

Aby zacząć polecać wystarczy założyć bezpłatne konto w panelu klienta: https://www.lh.pl/panel/login, a następnie zalogować się i na głównym pulpicie panelu kliknąć “Dołącz” w sekcji widocznej w prawym dolnym rogu:

Po kliknięciu “Dołącz” otrzymasz kartę sekcji Program Partnerski wraz z regulaminem PP. Aby przejść do sekcji Programu Partnerskiego, przeczytaj i zaakceptuj go, klikając “Akceptuję regulamin”.

Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie akceptacji regulaminu i możesz już zacząć polecać nasze usługi! W swoim panelu, w zakładce Program Partnerski znajdziesz dostępne narzędzia poleceń.

Metody poleceń usług LH.pl

Usługi LH.pl w ramach Programu Partnerskiego możesz polecać 3 metodami:

1. Reflink

Za pomocą reflinków – linki afiliacyjne są widoczne na samej górze zakładki PP. Zakupy zrobione za pomocą reflinku zostaną dopisane do Twojego konta partnerskiego.

Ich sposób działania jest dokładnie taki sam – różnią się jedynie tym, do jakiej oferty kierują. Do wyboru masz link referencyjny kierujący do strony głównej lub linki afiliacyjne prowadzące bezpośrednio do oferty domen, hostingu lub certyfikatów SSL.

Możesz używać reflinków naprzemiennie – w kontekście przypisania polecenia do twojego konta nie ma znaczenia, z którego reflinku użytkownik wejdzie na stronę LH.pl i dokona zakupu.

Warto wiedzieć, że w podobny sposób możesz polecać także inną ofertę ze strony LH.pl – hosting WordPress, hosting WooCommerce, czy hosting PrestaShop. Wystarczy zmienić adres URL, pamiętając o tym, aby pozostawić w nim parametr ?ref= ze swoim identyfikatorem polecającym.

Przykładowo, jeśli chcesz stworzyć link do oferty hostingu WordPress, to wyglądałby on tak:

https://www.lh.pl/hosting-wordpress?ref=twoje-id-partnera

gdzie w miejsce twoje-id-partnera należy wstawić swój własny identyfikator partnera.

Uwaga! Linki polecające nie działają na stronach z naszego działu pomocy i bloga.

2. Kod rabatowy LH

Każdy Partner ma do dyspozycji swój indywidualny kod rabatowy LH na dowolny pakiet hostingu współdzielonego w LH.pl. Kod promocyjny pojawia się w panelu klienta po 24h od momentu rejestracji i jest ważny bezterminowo. Można go użyć wiele razy i za każdym razem obniży on cenę hostingu w pierwszym roku o 20%.
Aby użyć kodu, polecony wprowadza go w pierwszym kroku składania zamówienia, w polu “Posiadasz kod rabatowy?”, a następnie zatwierdza wpisanie kodu kliknięciem “DODAJ”. Kod nie działa dla domen, SSLi oraz cloud serverów.

Program Partnerski w LH.pl

3. Konto polecające

To ostatnia z metod polecania to użycie identyfikatora konta polecającego, czyli inaczej – loginu panelu Partnera. Aby skorzystać z tej metody, polecony powinien wpisać identyfikator Partnera w polu “Kto polecił Ci usługę?“, a następnie kliknąć “DODAJ” podczas składania zamówienia.
Za pomocą tej metody poleceń można zamówić dowolną usługę LH.pl: domenę, hosting, SSL lub cloud server.

Program Partnerski w LH.pl