Jak zmienić skórkę (wygląd) DirectAdmin?

DirectAdmin jest bardzo popularnym panelem zarządzania usługami. W LH.pl będąc użytkownikiem serwera w chmurze (Cloud Servera) masz możliwość zarządzania serwerem właśnie za pomocą DA. Jest polecany przede wszystkim dla osób, które chciałyby w sposób zaawansowany zoptymalizować swoją pracę nie posiadają dużej wiedzy z zakresu kodu strony i programowania. W DA masz możliwość prostego zarządzania serwerem, domenami, kontami pocztowymi, czy też bazami danych. Możesz również dokonać zmiany wyglądu swojego konta. Poniżej pokażę Ci, jak zmienić skórkę (wygląd) DirectAdmin za pomocą kilku kliknięć.

Zmiana skórki w enhanced

W celu zmiany skórki w DA w pierwszym kroku zaloguj się na konto reseller. Następnie przejdź do zakładki Skin Manager.

Jak zmienić skórkę (wygląd) DirectAdmin?

Po przejściu do zakładki Skin Manager masz możliwość wyboru skórki jaką chcesz aktywować. Możesz ją uruchomić globalnie, dla swojego konta, jak również dla wszystkich userów.

Zmiana motywu DA.

Wystarczy, że wybierzesz z listy odpowiednią opcję i odświeżysz panel zarządzania. Poniżej w opcji Upload New Skin masz możliwość wgrania swojej skórki.

Zmiana skórki w Evolution Standard

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Reseller Tools, a następnie do sekcji Skin Manager.

Zmiana wyglądu DirectAdmin

Następnie wystarczy, że wybierzesz z listy interesującą Cię skórkę oraz poziom dla którego ma być zastosowana. Tak samo, jak w powyższym przypadku możesz ją aktywować globalnie, dla swojego konta, jak również dla wszystkich userów.

Jak zmienić wygląd DirectAdmin

Tutaj również masz możliwość wgrania własnej skórki, wystarczy że klikniesz w przycisk Upload Skin.

Zmiana skórki w Evolution Refreshed

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, jak zmienić skórkę (wygląd) DirectAdmin w motywie Evolution Refreshed zaloguj się na swoje konto. Następnie przejdź do zakładki Admin Tools, a następnie do sekcji Skin Manager. Tutaj możesz wybrać skórkę, która ma zostać aktywowana, jak również tak samo jak powyżej masz możliwość zdecydowania dla kogo ma być aktywowana. Możesz ją aktywować globalnie, dla swojego konta, jak również dla wszystkich userów.

Jakie zmienić skórkę w DirectAdmin?

Sprawdź także, jak utworzyć konto administratora w DirectAdmin?

DirectAdmin jest panelem bardzo czytelnym i intuicyjnym. Posiada bardzo przyjazny interfejs dla użytkownika, co ułatwia użytkowanie. Zarządzanie usługami za pomocą DA daje dość dużą swobodę i pozwala na stopniową naukę wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli nie pamiętasz jak zalogować się do swojego konta DA, to wystarczy że skorzystasz z naszego poradnika na temat resetowania hasła w DirectAdmin.

Raport rynku WordPress