Zmiana oferty hostingu współdzielonego

Informujemy, że 05.10.2023 roku zmianie uległy ceny odnowień wszystkich pakietów hostingu współdzielonego z naszej oferty.

Na decyzję o zmianie cen wpłynęło wiele czynników, przede wszystkim niestabilna sytuacja gospodarcza i wciąż wysoka inflacja. W ostatnim roku dotkliwie odczuliśmy także rosnące koszty utrzymania naszej infrastruktury, w tym koszty zakupu nowego sprzętu i energii elektrycznej. W naszym zespole rosną także kompetencje i wynagrodzenia.

Mimo podwyżek i trudnej dla przedsiębiorców sytuacji rynkowej nasze cele się nie zmieniają — wciąż chcemy dostarczać najlepszy hosting w Polsce, a naszych Klientów otoczyć kompleksową opieką na światowym poziomie. W realizacji tej strategii nie ma miejsca na ograniczenie inwestycji w infrastrukturę, kupowanie tańszego, a co za tym idzie – słabszego sprzętu, ani drogi na skróty w obsłudze Klienta.

Co się zmieniło? Przejdźmy do konkretów

Wprowadziliśmy szereg usprawnień w warstwie infrastrukturalnej 

Rozszerzyliśmy ochronę anty DDoS w serwerowni by z większą skutecznością identyfikować potencjalne ataki, a następnie precyzyjniej je blokować. Uruchomiliśmy i utrzymujemy centrum oczyszczania ruchu, aby nawet w przypadku uporczywych, długotrwałych ataków DDoS o złożonym wektorze szybciej i skuteczniej móc zapobiegać zakłóceniom.

Wznieśliśmy bezpieczeństwo danych i jakość naszych usług na międzynarodowy poziom

W sierpniu 2023 roku uzyskaliśmy dwa międzynarodowe certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001. Certyfikat ISO 27001 to gwarancja, że Wasze dane są pod ścisłą ochroną zgodnie z najwyższymi standardami. Nasza infrastruktura spełnia rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa, a nasz zespół działa zgodnie z precyzyjnymi procedurami, by zapewnić nieprzerwane działanie usług. Certyfikację ISO 27001 posiada wąskie grono firm hostingowych w Polsce, dlatego też jesteśmy niezwykle dumni z naszego osiągnięcia.

Certyfikat ISO 9001 jest dowodem zaangażowania w ciągłe podnoszenie jakości naszych usług. Nasza pasja to dostarczanie Ci najlepszych rozwiązań, a to wyróżnienie jest potwierdzeniem, że nieustannie inwestujemy w naszą infrastrukturę i udoskonalamy ofertę.

Odpowiedzieliśmy na Wasze potrzeby

Wydłużyliśmy godziny pracy naszego Biura Obsługi Klienta do 22:00 od poniedziałku do piątku. Teraz już nie tylko możecie korzystać z naszego wsparcia 7 dni w tygodniu, ale także robić to w najdogodniejszej dla Was porze. 

Wprowadziliśmy także wygodną autoryzację zgłoszeń z użyciem kodu do autoryzacji, który umieściliśmy w panelu Klienta.

Udoskonaliliśmy panel klienta 

Wprowadziliśmy funkcję “bezpieczny PHP” wzmacniającą działanie separacji katalogów na naszych serwerach. 

Dla wszystkich, którzy zarządzają hostingiem swoich Klientów, a także dla tych, którzy chcą udostępnić swój serwer np. wykonawcy strony WWW uruchomiliśmy funkcję “Uprawnienia do serwerów”. Nadawanie uprawnień to funkcja, dzięki której można zezwolić innemu zarejestrowanemu użytkownikowi LH.pl na dostęp do Waszego serwera z poziomu panelu klienta. Funkcja pozwala na wskazanie do jakich ustawień uprawniona osoba będzie mieć dostęp, a także jak długo ten dostęp ma być aktywny. W każdej chwili możesz także wycofać uprawnienia.

W ten sposób inny użytkownik LH.pl może zarządzać Twoim serwerem bez potrzeby logowania się na Twoje konto.

Nowa oferta hostingu współdzielonego

Data publikacji
05.10.2023

Raport rynku WordPress