Zmiana oferty hostingu współdzielonego

Informujemy, że 21 lipca 2022 roku, pierwszy raz od 17 lat, zmianie uległy ceny odnowień wszystkich pakietów hostingowych z naszej oferty.

Ceny naszego hostingu ukształtowały się w 2005 roku, kiedy to na stronę WWW przydzielaliśmy Wam 150 MB przestrzeni dyskowej, a w ramach najmniejszego pakietu mogliście stworzyć 1 stronę WWW i założyć 2 skrzynki e-mail. Przykładem niech będzie specyfikacja naszych serwerów sprzed 17 lat.

Sporo się jednak od tego czasu zmieniło. 🙂 Z biegiem lat nasze pakiety zwiększały swoje powierzchnie, limity stawały się przeszłością, a my ciągle udoskonalaliśmy nasze usługi, inwestując w sprzęt serwerowy, a także wykwalifikowany zespół specjalistów.

Dlaczego zmieniamy ceny?

Na decyzję o zmianie cen wpłynęło wiele czynników. Przede wszystkim realia gospodarcze i rynkowe sprzed 17 lat nie odzwierciedlają już dzisiejszej sytuacji. Tylko na przestrzeni ostatnich 3 lat ceny energii elektrycznej, którą zasilamy nasze serwery, wzrosły o ponad 130%. Sprzęt serwerowy najwyższej klasy (najnowsze dyski, ultrawydajne procesory) oraz wszystkie podzespoły kupujemy dziś o ponad 40% drożej niż przed pandemią. Wpływ na to miała sama pandemia, a także wywołany nią kryzys na rynku podzespołów oraz rosnąca cena dolara.

Rosną także koszty prowadzenia działalności w Polsce, a także koszty zatrudnienia. Chcąc zachować stare i niezmieniane od 2005 roku ceny musielibyśmy zrezygnować albo z inwestycji w sprzęt serwerowy, albo wykwalifikowanego zespołu. A nie chcemy tego robić.

Rosnące koszty nie mogą zatrzymać naszych inwestycji, bo wiemy, że tylko połączenie znakomitej wydajności serwerów z kompetentnym i wysokiej jakości supportem daje usługę, z której jesteście zadowoleni.

Nowa oferta hostingu współdzielonego

Nowe ceny to jednak nie wszystko, do naszej oferty dodajemy nowe funkcjonalności!

Nowy panel klienta LH.pl!

To zmiana, na którą wielu z Was czekało. Oddajemy w Wasze ręce nowy panel klienta, nad którym pracowaliśmy przez wiele miesięcy. To nowoczesne, przejrzyste i responsywne rozwiązanie, za pomocą którego jeszcze szybciej skonfigurujecie swoje usługi, a zarządzanie nimi stanie się prostsze.

Redis

Od dziś wszystkie pakiety mango i apple posiadają Redisa, rodzaj magazynu danych, dzięki któremu dane są przechowywane w pamięci RAM, a nie na dysku twardym, co sprawia, że dostęp do nich jest błyskawiczny, a strony działają szybciej.

Bezpieczny autoinstalator WordPressa

W panelu znajdziesz nasz autorski, bezpieczny autoinstalator WordPressa, za pomocą którego w 20 sekund zainstalujesz nową i aktualną wersję WordPressa na swoim serwerze. Instalator wykorzystuje WP CPI i nie dokłada żadnych zbędnych wtyczek.

Wydłużony okres backupowania do aż 30 dni!

Wydłużamy okres backupowania z 14 do 30 dni, co oznacza, że od teraz możesz przywrócić utracone dane ze strony WWW i skrzynek e-mail nawet sprzed 30 dni! To obecnie najdłuższy dostępny okres przechowywania kopii zapasowej na polskim rynku hostingowym.

Wygodne zwiększanie pakietów

Dodaliśmy możliwość wygodnego zwiększenia pakietu z poziomu głównego pulpitu. Od teraz dwoma kliknięciami przydzielisz na swoję stronę WWW lub pocztę jeszcze więcej przestrzeni.

Dwuskładnikowe logowanie do panelu klienta

Nowy panel to także dodatkowe zabezpieczenia. Z poziomu ustawień swojego konta w prosty sposób włączysz 2FA. Weryfikacja dwuetapowa zabezpiecza konto, wymagając przy logowaniu kodu z aplikacji Google Authenticator.

Czy podoba Ci się ten artykuł?