Jak przedłużyć hosting na dłuższy okres w LH.pl?

Hosting w LH.pl jest standardowo odnawiany na okres jednego roku. Istnieje jednak możliwość opłacenia hostingu na więcej niż jeden rok – zarówno w przypadku odnowienia już zarejestrowanego serwera, jak i w przypadku, gdy dopiero zamierzasz zarejestrować nowy hosting.

Przedłużenie istniejącego hostingu na kolejne lata

Posiadając hosting w LH.pl zostaniesz odpowiednio wcześnie poinformowany o kończącym się okresie ważności usługi. Zostanie też wystawiona faktura pro forma na odnowienie serwera na kolejny rok – wystarczy opłacić ją w panelu klienta. Powiadomienia wysyłane są mailowo oraz sms. Przypomnienie generowane jest automatycznie 30, 14, 7, 2 i 1 dzień przed wygaśnięciem usługi – nie ma zatem możliwości, abyś je przeoczył.

Co jednak zrobić, gdy chcesz przedłużyć serwer z góry na dłuższy okres czasu? Jeśli chcesz przedłużyć serwer na dłużej niż rok, konieczne jest przesłanie zgłoszenia na info@lh.pl.

Pamiętaj, że wiadomość musi zostać wysłana z autoryzowanego adresu mailowego (znajduje się on w zakładce dane abonenta). W treści maila wskaż numer serwera, którego dotyczy wiadomość, jak również czas, na jaki chcesz opłacić serwer.

Na tej podstawie będziemy mogli dokonać zmiany na fakturze proforma. W odpowiedzi mailowej otrzymasz od nas potwierdzenie, jak również fakturę proforma w załączniku. Po jej opłaceniu Twój hosting zostanie przedłużony o pożądany przez Ciebie okres czasu.

Rejestracja nowego hostingu na dłużej niż jeden rok

Jeśli nie posiadasz jeszcze serwera w LH.pl to podczas zakupu masz możliwość wyboru, na jaki okres chcesz aktywować usługę. Możesz wybrać minimum 1 rok, natomiast maksimum to 5 lat. Po dokonaniu wyboru wystarczy, że klikniesz przycisk Zamawiam, aby przejść do płatności i aktywować usługę.

Ja kupić hosting w LH.pl na kilka lat?

Jak opłacić hosting w LH.pl?

Usługa zostanie odnowiona na kolejny okres abonencki w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie – opłat nie pobieramy automatycznie. Zapłaty możesz dokonać za pomocą jednego z dwóch sposobów:

  • przelew tradycyjny – opłaty możesz dokonać bezpośrednio po zalogowaniu na swoje konto bankowe. Dane do wpłaty znajdziesz w wiadomości mailowej z przypomnieniam zapłaty, jak również na fakturze proforma
  • szybkie płatności – po zalogowaniu na swoje konto aboneckie, w zakładce faktury proforma możesz dokonać zaplaty najdogodzniejszą formą:
Jak przedłużyć hosting w LH.pl?

Po rozwicięciu listy zaznaczonej na obrazku czerwoną ramką zobaczysz różne dostępne formy płatność np. BLIK, karta płatnicza itp. To jaką wybierzesz zależy tylko od Ciebie.

Pamietaj! Korzystając z szybkich płatności wpłaty zostają zaksięgowane wręcz natychmiastowo. W przypadku przelewu tradycyjnego może to potrwać nieco dłużej.

Sprawdź także:

Raport rynku WordPress