Jak ukryć lub wyświetlić foldery e-mail w webmailu LH.pl

Obsługujesz swoją skrzynkę e-mail w LH.pl za pomocą webmaila pod adresem poczta.lh.pl i nie możesz znaleźć niektórych folderów pocztowych? W ustawieniach webmaila znajdziesz opcję, która pozwala ukrywać lub wyświetlać wybrane foldery e-mail. Mimo iż nie są one widoczne, nadal przynależą do twojej skrzynki pocztowej i mogą zajmować sporo miejsca.

Zobacz, jak zarządzać ukrytymi folderami w webmailu, aby dostosować, które mają być widoczne, a które nie.

Czym jest ukryty folder w webmailu w poczcie LH.pl?

Ukryty folder to tzw. folder niesubskrybowany. W webmailu możesz zarządzać tym, które foldery utworzone na twoim koncie pocztowym subskrybujesz. Subskrybowane foldery są widoczne w lewej kolumnie po zalogowaniu się do webmaila. Z kolei te foldery, których nie subskrybujemy, są tam ukryte (nie widać ich z poziomu głównego ekranu webmaila).

Warto pamiętać, że ukryte foldery nadal zajmują miejsce na twoim koncie pocztowym.

Jak zarządzać ukrytymi folderami w poczcie LH.pl?

Jeżeli któryś z twoich folderów nagle zniknął i masz pewność, że nie wynika to z jego usunięcia, to najprawdopodobniej został on ukryty, czyli zaprzestano jego subskrypcji. W takiej sytuacji nie oznacza to, że wiadomości z tego folderu przepadły – wręcz przeciwnie, nadal znajduje się on na twoim koncie wraz ze wszystkimi wiadomościami. Wystarczy tylko ponownie zasubskrybować folder, aby wyświetlił się na liście.

Wszystkimi subskrybowanymi folderami możesz zarządzać w ustawieniach swojego konta pocztowego po zalogowaniu się do webmaila. W tym celu wejdź pod adres poczta.lh.pl, a następnie zaloguj się na swoje konto pocztowe.

Po zalogowaniu się kliknij ikonę z trzema kropkami tuż obok nazwy swojego konta, po czym wybierz opcję “Zarządzaj folderami”.

Pojawią się ustawienia twoich folderów, które są utworzone na koncie pocztowym. Obok każdego z folderów znajduje się przełącznik, za pomocą którego można kontrolować subskrypcję folderu, czyli to, czy folder się wyświetla na liście, czy jest ukryty. Pozycje odznaczone są ukryte.

Jeśli chcesz ukryć folder, przesuń suwak do pozycji wyłączonej.

Jeśli natomiast chcesz przywrócić widoczność folderu, zaznacz go na liście przesuwając suwak do pozycji włączonej.

Po każdej operacji otrzymasz komunikat informujący o tym, czy folder został zasubskrybowany, czy też odsubskrybowany. W ten sposób możesz zmieniać widoczność folderów na liście katalogów na głównym ekranie poczty.

Teraz, gdy powrócisz do głównego widoku skrzynki pocztowej zauważysz, że lista folderów została zaktualizowana – foldery, które ponownie zasubskrybowałeś są znów widoczne, natomiast te katalogi, które odznaczyłeś zniknęły z listy.

Raport rynku WordPress