LH.pl oficjalnym hostingiem Shopware 6

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy pierwszym polskim hostingowym Partnerem Shopware, co czyni nas dostawcą certyfikowanego hostingu dla Shopware 6!

Czym jest Shopware?

Shopware to oprogramowanie sklepów internetowych, które zyskuje coraz większą popularność w Europie i na świecie. Silnik Shopware 6 stworzony został z myślą o sklepach internetowych, które borykają się z trudnościami w uzyskaniu odpowiedniej wydajności i prędkości sklepu. Shopware 6 jest odpowiedzią na istniejące od lat oprogramowanie Magento, w tym Magento 2 i to właśnie z tym produktem Adobe jest porównywany najczęściej.

Shopware to mix wydajności i skalowalności

Mimo istnienia wielu bezpłatnych silników sklepów takich jak WooCommerce, czy PrestaShop, a także obecności modeli SaaS na rynku, apetyty polskich właścicieli sklepów są coraz większe. Pożądane i poszukiwane jest rozwiązanie, które nie tylko zapewni stabilne działanie e-commerce, ale jednocześnie z łatwością da się skalować i zaskoczy prędkością ładowania. Nie jest tajemnicą, że im krótszy czas ładowania sklepu, produktu, czy koszyka, tym większa konwersja. Shopware 6 to mix wydajności i skalowalności. Zdecydowanie lepiej niż WooCommerce, czy PrestaShop radzi sobie z zarządzaniem dużą liczbą produktów, a tym samym środowiska oparte o Shopware łatwiej się skaluje i powiększa.

Oficjalny hosting pod Shopware 6

Kilka miesięcy temu przeszliśmy złożone i skomplikowane testy wydajności i bezpieczeństwa naszego cloud servera – hostingu pod Shopware. Testy wypadły bardzo dobrze, dzięki czemu mogliśmy rozpocząć proces certyfikacji, by finalnie zostać pierwszym w Polsce certyfikowanym partnerem hostingowym Shopware!

hosting shopware od oficjalnego partnera lh.pl

Doświadczenie LH.pl w hostingu sklepu Shopware 6

Otrzymanie certyfikatu partnerstwa jest ogromnym wyróżnieniem i stanowi potwierdzenie naszego doświadczenia. Pierwsze projekty Shopware uruchomiliśmy z naszymi Klientami już w 2020 roku i do dziś z powodzeniem hostujemy je na naszych serwerach.

Chcesz dołączyć do grona Klientów Shopware w LH.pl?

Zapoznaj się z ofertą hosting Shopware w LH.pl i powierz swój sklep w sprawdzone ręce. Sprawdź także nasz profil w katalogu Shopware.

Data publikacji:
19.09.2022

Raport rynku WordPress