Czym jest webmail w LH.pl – poczta.lh.pl?

Jeśli posiadasz hosting w LH.pl i zastanawiasz się, jak obsługiwać skrzynki pocztowe, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. W pierwszej kolejności należy utworzyć skrzynkę pocztową. Jeśli już taka skrzynka została stworzona, to zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób możesz ją obsługiwać. W tym poradniku dowiesz się, czym jest webmail i jak się do niego zalogować.

Co to jest webmail w LH.pl?

Webmail to nic innego, jak aplikacja, dzięki której możesz obsługiwać skrzynki pocztowe. Jest ona obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej w przeciwieństwie do zewnętrznych programów pocztowych, jak np. Outlook. Webmail zawiera wszystkie niezbędne elementy i funkcje konieczne do obsługi skrzynek pocztowych. Możesz tworzyć własne katalogi, oflagować najważniejsze wiadomości, eksportować i importować wiadomości, skonfigurować stopkę, ustawić filtry i tak dalej.

Dowiedz się więcej na temat obsługi poczty elektronicznej za pomocą webmail

Jak zalogować się do skrzynki pocztowej w LH.pl?

Jeśli posiadasz już swoje konto pocztowe to połowa sukcesu. W celu zalogowania się do swojej skrzynki pocztowej w pasku przeglądarki wpisz adres: poczta.lh.pl.

Czym jest webmail?
Sprawdź także: Jak zmienić hasło do skrzynki e-mail?

W polu Nazwa wprowadź pełną nazwę konta e-mail, do której chcesz się zalogować, natomiast w polu Hasło wpisz hasło, jakie ustawiłeś dla niej na https://www.lh.pl/panel/login.

To wszystko! Teraz możesz w pełni korzystać z webmaila.

Warto także zobaczyć:

Jak skonfigurować skrzynkę pocztową w zewnętrznym kliencie poczty?
Multipoczta – co to jest?
Jak zwiększyć pojemność skrzynki e-mail?
Jak tworzyć aliasy i przekierowania e-mail w LH.pl
Autoresponder – jak skonfigurować go na skrzynce?

Raport rynku WordPress