Jak napisać i wysłać wiadomość e-mail?

Jesli posiadasz wykupiony hosting w LH.pl to zapewne zuważyłeś już, że istnieje możliwość utworzenia skrzynki pocztowej. Po utworzeniu skrzynki pocztowej możesz tworzyć i odbierać wiadomości za pomocą dowolnego klienta pocztowego lub za pomocą webmaila: poczta.lh.pl.

Logowanie poczta.lh.pl - webmail

W celu zalogowania się na skrzynkę pocztową wpisz pełną nazwę skrzynki pocztowej oraz hasło, jakie zostało dla niej ustawione pona koncie abonenckim (https://www.lh.pl/panel/login).

Sprawdź także: Jak zmienić hasło do skrzynki e-mail?

Jak utworzyć i wysłać wiadomość e-mail?

Jeśli już zalogowałeś się do webmaila, to w celu utworzenia wiadomości mailowej zwróć uwagę na sekcję po lewej stronie — kliknij przycisk Utwórz.

Jak napisać i wysłać wiadomość e-mail?

Następnie pojawi Ci się okno, w którym możesz utworzyć nową wiadomość e-mail.

W polu Od pojawi Ci się adres skrzynki pocztowej, na którą jesteś zalogowany i z której zostanie wysłana wiadomość e-mail. W polu Do wpisz adres mailowy odbiorcy wiadomości. Możesz wpisać jednego lub wielu odbiorców. Jeśli posiadasz dodane kontakty do książki adresowej możesz kliknąć w ikonkę po prawej stronie i skorzystać z gotowej listy.

Zwróć także uwagę na znak + widoczny po prawej stronie.

Jak wysłać kopię wiadomości na webmailu Lh.pl?

Podczas tworzenia wiadomości masz możliwość wysłania wysłania wiadomości z możliwością dodatkowych ustawień. Wysłanie z kopią spowoduje, że kopia wiadomości zostanie przekazana na wskazany przez Ciebie adres mailowy. Tak samo sytuacja wygląda w sytuacji, kiedy wiadomość zostanie wysłana z ukrytą kopią, z tym że wskazany adres nie będzie widoczny w nagłówku wiadomości (na liście adresatów).

Możesz także skorzystać z opcji wysłania wiadomości Odpowiedz do i Kontynuacja Do. Na adres mailowy, jaki wskażesz w tym polu, zostanie wysłana wiadomość email. Natomiast kolejne odpowiedzi na wysłaną wiadomość nie będą już trafiać do Ciebie. Korespondencja będzie odbywać się pomiędzy głównym adresatem wiadomości oraz tym, który wskazałeś w polu Odpowiedz do / Kontynuacja Do.

Jeśli stworzysz już wiadomość e-mail, wystarczy, że klikniesz przycisk Wyślij w lewym dolnym rogu, aby wysłać maila. Jak widzisz, tworzenie wiadomości na webmailu jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć i wysłać wiadomość do odbiorcy.

Przeczytaj także:

Raport rynku WordPress